Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek is furcsa, ha...

Szerintetek is furcsa, ha valaki feketében van?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem a feketét, nemrégébben vettem is 2 új kis fekete ruhácskát, de már többen is megszólítottak, hogy miért járok feketében, gyászolok? Ez tényleg ilyen furcsa? Nincs semmi külünösebb oka, max, hogy csinosít meg, hogy tetszik. Fel szoktam venni hozzá valami színes vagy arany láncot, karkötőt, vagy másszínű cipőt, de ígyis megszólítanak. Tényleg olyan furcsa, ha valakin csak úgy fekete ruha van? Megértem, ha mondjuk télen fekete nadrág, blúz, zakó, kabát, táska stb, minden fekete az gyászos, de egy újatlan kis fekete ruha is az?

2014. jún. 6. 14:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Elég szomorú, hogy a feketét a gyászolással társítják. Nyilván annak is a színe, de egy végtelenül hálás és jól hordható szín, a legtöbb bőrszínhez megy, slankít és mindennel párosítható. Vegyál rá esetleg egy élénk színű zakót vagy valamit, ha nagyon zavar, vagy csak egyszerűen mondd meg, hogy nem, nem gyászolsz, nincs szükség magyarázkodásra. Anyukám is krédezte már meg a szomszéd nőt, aki full feketében volt, mielőtt a kéménytisztításról kezdett volna beszélni vele, tapintatosságból tette, ha meghalt volna valakije, a kémény lett volna az utolsó, amivel anyukám zaklatja.
2014. jún. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is szeretem a feketét, gyakran hordom is. Fura, hogy így megszólítanak téged emiatt, tőlem még egyszer se kérdezték meg, hogy gyászolok-e és amiatt hordom-e.
2014. jún. 6. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen, még télen rávettem egy zakót, de nyáron felveszek egy ruhát és kész. És tök örültem a 2 új ruhámnak, tetszenek nagyon, árleszállítással vettem őket, de már alig merem felvenni, mert valaki mindig beszól, hogy miért vagyok feketében. Miért? Azért, amiért más kékben, pirosban, akármiben.
2014. jún. 6. 19:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!