Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Leszbik hol vásároltok ruhát...

Leszbik hol vásároltok ruhát magatoknak? Nem a fiús ruhákra gondolok. Valaki hord közületek női nyakkendőt? Nekem nagyon tetszik, de nem tudom vagyok e elég bátor hozzá:-) ha igen hol vettétek?

Figyelt kérdés
2014. jún. 7. 18:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ott ahol bárki más, plázákban, kínaiban, neten, turiban, ahol épp látok valami jót ami tetszik. Nyakkendőm is van, nem értem miért kell bátorság hozzá, az is csak egy kiegészítő, sokan hordják.
2014. jún. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert a melegek egy külön állatfaj vagy mi?! UFO ruhát hordanak, amit csak a nekik kitalált helyen lehet megvenni? Ugyanott vásárolnak, ahol mindenki más...
2014. jún. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
nem így értettem.arra gondoltam hogy van valami kedvenc helyük ahol vásárolnak. nem azért mert mások, hanem mert ott olyan stílusú ruhák vannak amiket ők hordanak, na mindegy ezt így leírni nem lehet:) bátorság meg azért kell mert nem vagyok egy túl bevállalós leszbi...inkább elbújok. kicsi a város ahol lakom de gondoltam egy kiöltözős buliban talán merném viselni..
2014. jún. 7. 19:27
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

De ennek az egésznek mi köze a leszbiséghez? Mi az hogy nem vagy olyan bevállalós leszbi? Mármint nem vagy bevállalós ember? Mert azt értem, de az előbbit nem.


Vagy neked a homlokodra van tetoválva?


Az hogy mi tetszik nekik, szintén ugyanez. Mint bárki másnak is. Ízlések és pofonok. Én imádom a h&m, orsay cuccokat. A másik válaszoló lehet, hogy a zara, mango, promod üzletekben vásárol, más meg a turira esküszik. ennek sincsen semmi köze ahhoz, hogy ki milyen beállítottságú.


Vagy te divatból vagy leszbikus, mert az olyan menő?!

2014. jún. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A nyakkendő mióta leszbis? Imádom a nyakkendőt férfiakon, nyakkendő-fétisem van, én is szívesen hordanék, ha lenne, pedig nem vagyok leszbi. Az ingeket is imádom, meg a kalapokat.
2014. jún. 8. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én sem értem mi ez a különválasztás...

Ott vásárolok ahol mások, ebbe mi olyan nagy dolog?

2014. jún. 8. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én például imádom a Hollister ruhákat, de szeretek turiban vadászni a márkásabb dolgokra is, valamint nagy kedvencem Calvin Klein :)
2014. jún. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!