Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Budapesten hol érdemes venni...

Budapesten hol érdemes venni márkás karórát? Ilyen Certina, Tissot, Fossil, stb-re gondolok. Olyan hely kéne ahol nem tesznek csomót az árra mindenféle mocsok kereskedők

Figyelt kérdés
Árkádban néztem, hát ilyen kis matricával vannak rájuk írva az árak, gondolom annyit írnak rájuk, amennyit akarnak. Nekem valami korrekt bolt kéne, ahol rendes, normális árak vannak. Milyen jó óra boltok vannak?

2014. jún. 9. 15:43
 1/3 anonim ***** válasza:
A ilyen nagy márkáktól nem lehet közvetlenül venni semmit, erre vannak a kereskedők, szóval meg kell hogy barátkozz azzal, hogy haszonnal adnak tovább az órákon. Esetleg nézz utána hogy mennyi a fogyasztói áruk, és ahol a legközelebb van hozzá ott vedd meg. (persze sok időt vesz igénybe körültekintően utánanézni neten, de megéri, mert spórolhatsz vele)
2014. jún. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Budapesten a pólus centernben van 3 órabolt....mind a három alsó középtől felső kategóriás órákkal fogalkozik....én pl. fossil vettem a royal timbe ba de van egy masik a devergo boltnál ahol téyleg nagy neves ilyen Doxa meg Tissot órák vannak Certina pedig a 3.ban van

nézz szét itt

2015. jan. 10. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Chrono24-en gyakran az itthoni árnál 10-20%-kal (vagy akár még többel) olcsóbban lehet beszerezni órákat. Sok olyan modellváltozat is megtalálható, amit itthon nem is lehet kapni. A lényeg, csak trusted sellertől szabad vásárolni, lehetőleg olyantól akinek pozitív értékelései vannak (ugyanúgy, mint pl. a Vaterán). EU-n kívülről a vám miatt már nem éri meg, csak ha nagyon alkalmi vételről van szó.
2017. máj. 17. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!