Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek érdemes követni a...

Szerintetek érdemes követni a divatokat? Mennyire gond, ha ez engem teljesen hidegen hagy?

Figyelt kérdés
Engem egyáltalán nem tud lázba hozni, hogy mi van a bershkaban, pull and bear-ben meg hasonló helyeken, egyszerűen engem ezek mai napig hidegen hagynak. Egy sima turkálóba összetudok dobni egy jó ruházatot ami jól áll rajtam. De most komolyan jó az, ha követem a trendet?
2014. jún. 7. 10:27
 1/6 anonim ***** válasza:

15 éves koromig meggyőződésem volt hogy nem ruha alapján ítélnek majd meg, azonban láttam másoknál a nagyobb sikereket, jobban törődtek azzal akin ízléses ruhák voltak.


Ma már olyan szintre fejlődtem hogy képes vagyok magamhoz igazítani a ruháimat, általában az aktuális divatnak megfelelően igyekszem öltözni.


Hisz aki nem ismer, látásról tud megítélni, amihez hozzátartozik a ruha.

21F

2014. jún. 7. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én is mindig úgy öltözködök, hogy nekem tetsszen, de elég sok embert látok aki inkább a divatot követi, csak mert ez a menő.
2014. jún. 7. 10:58
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha te jól érzed magad abban, amiben vagy, az pont jó. Nem kell követni, bár egy mostani divat szerinti holmit is össze lehet keverni a saját stílusoddal.
2014. jún. 7. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
75%
A divat a stílustalan embereknek való, akik maguktól azt sem tudják mi áll jól nekik vagy mi tetszik nekik.
2014. jún. 7. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem érdemes beemelni az aktuális divatból azokat a darabokat, amik tetszenek. Azt nem tartom stílusnak, amikor valaki az egész, szezonálisan menő H&M meg Zara kollekciót magára hajítja, és azt hiszi, hogy ez a stílus.

Én pl. szeretem a most divatos chiffon blúzokat, azokban (is) találtam meg a saját stílusomat, de ugyanúgy fogom őket hordani, ha esetleg jövőre már kimennek a divatból, azért, mert nekem tetszenek.

2014. jún. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Jasmine999999 válasza:
Engem abszolút nem érdekel csak az a lényeg hogy te jól éreztd magad
2014. aug. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!