Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek r. bis ilyen...

Szerintetek r. bis ilyen időben pánt nélküli felsőben és rövidnadrágban suliba menni? (középiskola)

Figyelt kérdés

2014. jún. 9. 16:00
 1/7 anonim ***** válasza:
44%
Attól függ milyen rövid a nadrág, amúgy nem r. bis csak azért az az egy iskola...
2014. jún. 9. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem az.
2014. jún. 9. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mindegy mit írunk,nem igaz?
2014. jún. 9. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
91%
Ezeket lehet normálisan is és r*bisen is hordani. Ha nem rakod ki a melltartópántod, meg a rövidnadrág tényleg rövidnadrág és nem olyan hogy alulról kilóg minden, akkor nem túl kirívó. Persze más kérdés, hogy a sulid mennyire tolerálja az ilyen öltözködést.
2014. jún. 9. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
7%
Hát eléggé. A rövidnadrág miatt nem hiszem, hogy szólnak (már ha nem olyan bugyi méretűre gondolsz), de a pánt nélküli felső eleve nem annyira suliba való, pláne rövidnadrággal. Nálunk biztos megszóltak volna érte - mind a tanári kar, mind a hátad mögött a diákok egy része. Szerintem egy lenge ujjatlan amúgy is jobb választás ilyen melegben, és máris szalonképesebb, nem olyan, mintha véletlen strandra vagy buliba öltöztél volna.
2014. jún. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
26%
Az iskola a te munkahelyed, oda tanulni kellene bejárni és nem az "árut" kipakolni. Nem is az, hogy r_bis, hanem egészen egyszerűen ez az öltözer iskolába közönséges, nem való. Én buliba, meg strandra tudom inkább elképzelni.
2014. jún. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem, miért lenne? Meleg van, teljesen normális öltözék ez ilyenkor.
2014. jún. 9. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!