Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Gimis leszek szeptembertől....

Gimis leszek szeptembertől. Kb.40 ezer ft-om lesz ruhákat, kiegészítőket venni. Hol vásároljak? A nagy nyári leárazások mikor kezdődnek, hol lesznek a legnagyobb akciók?

Figyelt kérdés

Szeretnék basic pólókat, topokat, kardigánokat venni. Fehérneműket, 3-4 nadrágot, basic ingeket, pulóvereket, 1 szőrmemellényt, 2-3 cipőt. Szeretnék a legjobban kijönni majd a pénzemből, és divatos ruhákat venni.

Légyszi adjatok tippeket! :)

BAZ megyei vagyok

15/L

Köszönöm!



2014. jún. 7. 18:08
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
A H&M-ben viszonylag olcsó a basic részleg, de azt nem hiszem, hogy leértékelik. Sajnos a leértékelés dátumát nem tudom, de hónap végén szokott lenni általában, új szerzonkor.
2014. jún. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Köszi! :) Azt kihagytam, hogy leginkább a Tally, Reserved, H&M, C&A, Takko, New Yorker, Bijou Brigette érdekel :)
2014. jún. 7. 18:15
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem Háda, vagy egyéb használtruha kereskedés.
2014. jún. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
A H&M-ben hamarosan kezdődnek az akciók. Hogy mikor, azt pontosan nem tudom.
2014. jún. 7. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok, ezek közül, amit felsoroltál, a H&M a legjobb minőségű. A bijubridgettet én személy szerint egy kicsit drágállom, és nem igazán tetszenek az ottani ékszerek. Szerintem érdemes lenne azt is H&M-ben nézned. Egy szép, látványos ékszer jobban feldobná a basic darabokat, és kevésbé lenne unalmas. A bijuban azt hiszem nincs, vagy csak nagyon ritkán van leértékelés. Na mindegy. Ügyes legyél, és türelem. Jó fogásokhoz idő kell. :)
2014. jún. 7. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
38%
Ennyi pénzből én is csak a turit látom reálisnak. Nadrágot, fehérneműt Kik-ben vagy kínaiban nézzél, azok elég egyformák akárhol is veszed.
2014. jún. 7. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
84%

Nekem általában majdnem minden cuccom turiból vagy a h&m-ből van.:)

A turi jó, de időigényes, ki kell fogni. Viszont az üzletekben kapható árak töredékéért megkaphatsz valamit.

A h&m-et szeretem mert annyira nem drága, és nagyon jó ruhákat gyártanak ami minőségben sem az utolsó.

Esetleg kínaiban ki lehet még fogni egy-két jobb darabot.:)

18L

2014. jún. 8. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Turi,turi turi.


Nyáron a legolcsóbb napokon is vannak klassz dolgok. Igaz nem rövidnadrágok és kis pólók, de pulóverekből jól belehet vásárolni mert a negyven fokban az senkinek nem kell.


Én a háda helyett a szentpéteri kapui turit ajánlom a húszemeletes mellett.

2014. jún. 8. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
3-4 nadrág:Ha a legolcsóbban számolod(5 ezer,az alatt nem találsz a plázában),4 x 5=20.000 forint.Oda a fele pénzed,és még cipőt sem vettél.Maradj a turinál.
2014. jún. 9. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Vagy írd át a listát.3-4 nadrág helyett legyen kettő,majd még később hozzáveszel.Fehérneműt kínaiban,basic ingből is elég 2,pólóból,topból is.Kardigánból 2,cipőből is 1.Pulóverből 2.
2014. jún. 9. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!