Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szeretitek az efféle ruhákat?

Szeretitek az efféle ruhákat?

Figyelt kérdés

[link]


Nem pont csak erre gondolok, hanem az ilyen térd körülig érőket, amik pánt nélküliek.... Picit lezserebb, mindenféle anyagból és mintával....

Mindenképp pánt nélküliekre gondolok.


2014. jún. 11. 23:18
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem tetszenek, de, amiket eddig próbáltam, sajna úgy álltak rajtam, mint egy zsák:s
2014. jún. 11. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Nekem nagyon tetszik ez a stílus, mert szerintem nagyon csinos! Nekem is van ilyesmi ruhàm!
2014. jún. 11. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha lenne, ami tartsa, szeretném..
2014. jún. 12. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én szeretem az ilyeneket, tetszenek is, :)
2014. jún. 12. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Igen, szeretem, van is többfélém, imádom őket, főleg nyáron :)

19/L

2014. jún. 13. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nagyon szeretem őket:)

Szerintem jól nézek ki és kényelmesek is:)

Bár én visszafogottabb színekkel szeretem mint a bézs,vagy mint a képen.A neon színeket nem szeretem (az ilyen ruhákban sem)

Nagyon kényelmes mivel nincs pántja,nem csúszik le és egy minőségi pánt nélküli melltartóval tényleg kényelmes és elegáns tud lenni:)

Nekem kicsik a melleim,ezért előnyösebb.Láttam egy ilyen ruhát nagy mellű lányon és rettenetes ahogy összecsúsztak,lecsúsztak,kibuggyantak,a két mell csíkban ért össze és látszott hogy kicsi rá az egész.Ez szerintem nem egy mellvillantós darab,ami tetszik is benne:)

Éppen mutat egy kis vállat,az bőven elég.

2014. jún. 23. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 EpicnessOnSquare válasza:
Fiúként: Ezek a ruhák fiatalítanak, rengeteg huszonévest 18-nak mondtam:)) De amennyiben szép lábaid vannak és szép vállaid mindenképpen ilyenben járj, hadd gyönyörködjünk:)
2014. jún. 23. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem szépek nagyon
2014. jún. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Imádom őket és vannak olyanok is amiknek tömés (egy vékony szivacs) van a mellrészükben hogy ne kelljen melltartót hordani alatta!!! :)
2014. jún. 24. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!