Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ciki lenne ha a ballagásra...

AlexBlake kérdése:

Ciki lenne ha a ballagásra szoknyát vennék fel, mikor van egy nagyon de nagyon csúnya seb a lábamon?

Figyelt kérdés
Pár hete tesin ellöktek és nagyon megsérült a lábam, ami még mindig nem gyógyult be. Idén mi vagyunk a ballagtató osztály(7.). Az a szexi seb miatt még rövidnadrágot sem veszek most fel. Anyu meg azt mondja hogy én az évzárón szoknyában leszek és kész.

2014. jún. 12. 14:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Ki a fenét érdekel egy seb? Ragaszd le. Rajtad kívül senkit nem zavar szerintem. Nekem tele van a lábam sebekkel, mégsem vennék fel semmi hosszút ilyen melegben, az én lábam sem érdekel senkit.. észre sem veszik legtöbben, mivel nem azt bámulják.
2014. jún. 12. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nálunk csak az kínozza a lábát hosszú nadrágban 30+ fokban,aki vagy mazochista,vagy tetkós.
2014. jún. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Az én anyám a hugomat piszkálta azzal, hogy soha többet nem vehet fel rövid szoknyát és nadrágot, mert eltört a lába, csöveket kellett beleépíteni, és egy kb 15 centis heg van rajta. Soha nem fog eltűnni, szegény hugom meg egész életében kisebbségi komplexussal fog küzdeni emiatt. Ne hagyd magad megalázni emiatt, de azért tapaszt vagy kötést illenék tenni rá, mert gondolom nem valami gusztusos. Ne veszítsd el emiatt az önbizalmad. Amúgy a sebek levegőn jobban gyógyulnak, normál napokon igazán elöl hagyhatod.
2014. jún. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!