Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol van olyan bolt Budapesten...

Hol van olyan bolt Budapesten ahol különlegesebb ruhákat lehet kapni amiket külföldön is? (többi lent)

Figyelt kérdés
Olyanokra értem amit pl csak a külföldi zara vagy további márkás boltok árulnak és die nem hozzák be de ebbe a boltba lehetne ilyet kapni vagy más jó cuccokat!

2014. jún. 12. 20:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet meg fogsz lepődni, de a jobb darabáras Hádákban baromi jó cuccokat lehet kifogni, van vadonatúj és drága is köztük. Hoztam már el olyan ruhát, amit 3000Ft-ét vettem, és megnéztem az eredeti márkája honlapján volt kb. 20 000Ft átszámítva. Persze ki kell fogni az ilyet.
2014. jún. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
A Blaha Lujza téri H&M-ben körülbelül az a kollekció található meg ami Bécsben is. Illetve ha van egy kis időd kiruccanhatsz Parndorfba is. Illetve a Fashion streeten (másnéven: kis váci utca) a Nanushka, Tommy Hilfiger, Mexx, Lacoste, Boss. Illetve még ajánlanám a Mom Parkot, ahol van a Guess, Benetton, Michael Kors. És a Van graaf és a Pic and Cloppenburg is jó. Én is ezeken a helyeken szoktam vásárolni és szép ruhák is vannak és a minőségük is jó.
2014. jún. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!