Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Valaki ismer-e közületek...

Valaki ismer-e közületek Budapesten olyan édességboltot, ahol lehet kapni turrónt*? Vagy hol szoktak lenni ilyen különlegesebb édességek? Ha valaki ismer ilyen helye (ke) t, írja le legyen szíves a bolt (ok) nevét.

Figyelt kérdés
*A turrón spanyol karácsonyi édesség,ezért tettem fel a kérdést most.
2011. nov. 20. 00:59
 1/3 anonim ***** válasza:
A Nagykörút tele van egy "névtelen" boltlánccal, az hiszem annyi van névtáblaként kirakva mindegyikre, hogy "édesség és illatszer", vagy valami ilyesmi. Ezekben a boltokban mindig van Torrone és Panettone (olasz karàcsonyi édesség mindkettő)
2011. nov. 20. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A Károly körúton is van egy édesség bolt, Astoriától elindulsz a Deák felé, jobb oldalt. Asszem a 45szám körül, a fogorvos mellett. (Azért tudom így, mert ott voltam szájsebésznél)

De ilyen édességekkel tele vannak a bevásárlóközpontok karácsonyi standja is. Tavaly mi holland csokikat vettünk az Árkádban

2011. nov. 20. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:)
2011. nov. 20. 16:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!