Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, rövidnadrág/miniszokny...

Lányok, rövidnadrág/miniszoknya és a gusztustalan tócsa?

Figyelt kérdés
Hogyan lehet kiküszöbölni azt az undorító tócsát ami a meztelen comb és az ülés között jön létre? Nekem a gyomrom felfordul, akár suliban, gyorsétteremben, tömegközlekedéskor, amikor azt látom, hogy a felálló lány után ott marad az a gusztustalan folt (pi_csa-tócsa) Ezért nem vagyok hajlandó térdig érőnél rövidebb cuccot felvenni, de ha van rá mód, hogy ez ne legyen, az jó lenne. Valami ötlet?
2014. jún. 13. 14:30
 1/9 anonim ***** válasza:
96%
meleg van az emberek ízzadnak.te nem izzadsz vagy mi?
2014. jún. 13. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
98%
Valaki nem tud eladó lucfenyőt?
2014. jún. 13. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Oks, kérlek olvasd már el a kérdésemet, mielőtt vaktában válaszolsz. Mint mondottam volt, én AZÉRT NEM hordok rövid ruhát/rövid nadrágot, hogy ne maradjon ott alattam az a hányingerkeltő (pitsa)tócsa és a kérdésem az volt, hogy van-e ez ellen bármilyen praktika, mert ha nincs, akkor továbbra sem hordok ilyesmit, ha viszont van, az jó lenne, mert akkor bátran felvennék térdnél rövidebb cuccokat is, de az hétszentség, hogy én nem fogom magam után otthagyni ezeket a förmedvényeket.
2014. jún. 13. 14:38
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát én még nem találkoztam ilyennel, azért nadrágon keresztül nem izzadnak be annyira az emberek, hogy egy kész csótát hagyjanak maguk után, aza minimális izzadtság meg természetes...
2014. jún. 13. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szerintem is gusztustalan, de nem lehet vele mit csinálni. Leülnek a műbőr/műanyag székre/ülésre az átmelegedett combjukkal, és a pára lecsapódik a műanyagon/műbőrön.

Annyit tudsz tenni, ha szeretnél rövid cuccokat horani, hogy vigyél magaddal valami kis törcsit, tudod, azt a picikét, olyan 30x30 centiset, és teteszed a székre, mielőtt leülsz.

2014. jún. 13. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Én buszon felhúzott lábbal szoktam ülni rövidebb utakon, néha le se ülök. Nem fog ennyi meggátolni abban, hogy rövid cuccokat hordjak, de tényleg elég idegesítő. A kedvenc éttermemben meg vannak fekete és fehér műbőr székek, mindig a fehérre ülök :)

A törcsi kimondottan jó ötlet, lehet elgondolkozok rajta.

2014. jún. 13. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
82%
Már bocs, de ritka hülye vagy. Ha a tenyeredet tennéd le a műbőrre, az is ugyanilyen nyomot hagyna. Ez teljesen természetes ilyen melegben. Mit kell undorodni tőle...
2014. jún. 13. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ne ülj műbőrre, mert azokon meglátszik. Kb ennyi, én emiatt nem zavartatom magam. Az izzadás normális dolog, nem találom gusztustalannak.
2014. jún. 13. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát ha meleg van nadrág alatt is be tudsz izzadni és ott hagyod a foltot. Bocs
2014. jún. 14. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!