Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ti bírjátok a mostani pláza...

Ben Joyce kérdése:

Ti bírjátok a mostani pláza divatokat?

Figyelt kérdés
Csak mert engem idegesítenek a keménykedésükkel (és persze az öltözködésük is, de ez relatív). Föleg amikor egy fiú órákat tud foglalkozni a hajával, és a szabadidejüket mindig a plázákban töltik. Kicsit golndolhatnának a jövőjükre is. Szerintetek?

2014. jún. 14. 09:40
 1/1 anonim ***** válasza:

úgy gondolom, hogy ez a téma kissé "lerágott csont". ha ez megnyugtat, nem csak téged zavar, engem is, de ugye erre meg egy hatalmas közhelyet használva csak annyit lehet mondani: nekem ez tetszik, neki meg az. nem biztos, hogy ezek az egyének nem gondolnak a jövőjükre, csak lehet, hogy nem olyan tartós és maradandó ez a jövőkép. az meg, hogy nekik mi a céljuk és nekünk mi: úgy gondolom ( és ez most lehet, hogy kissé önző lesz), hogy nem azon kell rágódni, hogy xy plázás kényeskedő "nagymenő" gyerekből mi lesz, hanem, hogy belőlem/belőled mi lesz.

annyit még ehhez: nagy valószínűséggel ezek az ember vv6 típusú, kevésbé, kulturálisnak aligha nevezhető műsorokon szocializálódtak, ahol nem éppen olyan emberek vannak feltüntetve, kik kétkezi munkával megdolgoztak volna bármiért. ha ezt látják mindenhol: hiszen plakátokon, reklámokban, újságokban sem látnak mást így miért is gondolnák, hogy az a viselkedési forma nem éppen követendő?

2014. jún. 14. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!