Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fehér bőrön milyen színek...

Fehér bőrön milyen színek mutatnak jól? A pasztell, fagyi színek?

Figyelt kérdés
2014. jún. 18. 19:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem pont nem.Egy vadítóbb piros,türkizkék,zöld nagyon jól passzol a fehér bőrhöz,de hajszínfüggő is. Én szőke vagyok és fehér bőrű,nekem jól áll a lazacszín plusz a hideg színek. A sötét hajat és a fehér bőrt pedig a fent említett színek nagyon kihozzák.
2014. jún. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is világos bőrű vagyok rézszőke hajjal, magamon a türkizt, sötétebb (kékes) lilát ill feketét, barnát szeretem.
2014. jún. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A bőr tónusától (sárgás vagy rózsaszínes), a haj- és szemszíntől is függ ez, nagyon sokféle lány lehet fehér bőrű. Nézz utána az évszaktípusoknak, az ad egy jó irányt. Vagy csak próbáld fel a meglévő ruháidat, és döntsd el milyen színek állnak jól. :)

Nekem pl. világosbarna hajam és szemem van a rózsaszínes fehér bőrömhöz, a pasztellszínek állnak jól, azokból is inkább hidegebbek. Az élénk és sötét színek elnyomnak, viszont egy hófehérke típusnak (sötét haj, világos bőr) meg éppen hogy jól állhatnak. És ott vannak még a szőkék és vörösek, nyilván nem ugyanazok a színek mennek egy hideg hamvasszőkéhez, mint egy élénkvöröshöz vagy egy aranyszőkéhez.

2014. jún. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én aranyszőke hajú vagyok (napon kicsit vöröses is), és zöld szemű, nekem a pasztellszínek önmagukban nem állnak jól, mindig kombinálom pl barnával, feketével, sötétebb szürkével, khakivel vagy valamilyen élénkebb árnyalattal (pink, sötétlila, piros), és nekem ez az ideális, ha minden túl sötét/élénk akkor nagyon komor/nevetséges az összhatás, a pasztellszíneknél meg hullaszerű.

Ja igen, és van 2 tiltólistás színem, a sárga és a narancssárga, amikor katasztrofálisan állnak rajtam.

2014. jún. 19. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!