Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan öltözzek fel egy autós...

Hogyan öltözzek fel egy autós fesztiválra? 16/L

Figyelt kérdés

2014. jún. 19. 11:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Lőtéri döglött kutyát nem érdekli, mivel zömében férfiak lesznek, akik az autók miatt lesznek ott. Rakd ki a pi... amid van, hogyha "népszerű" akarsz lenni, azt annyi.
2014. jún. 19. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Na az elsőt nem értem mi értelme volt ide írnia, ha csak rossz indulat volt benne... Na mindegy:D valami "menő" amolyan swag stílusban öltözz fel egy ilyen"alkalomra"! Az a tuti! :) nem muszaj erre vagyonokat költened, elég ha felhúzol pl egy farmer rövidnadrágot, egy pántos pólót (a fehér mutatna szerintem a legjobban, de ez teljesen mindegy a színe) és egy vékony farmer kabátot! A nadrág ne legyen "ki tágulva" magyarul, álljon rajtad jól! Egy laza smink (ha szoktál), bőven elég, ha fölül kihúzod nagyon vékonyan a szemed és szempilla spirál. Ha akarsz, tehetsz átlátszó szájfényt, vagy ha vagányabb akarsz lenni, akkor piros rúzst! De akkor mindenképpen a szemed és az arcod többi része legyen természetes hatású! És így tuti leszel! És csinos, mégis kényelmes :) hajrá :D
2014. jún. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

@18:44


Rossz indulat ide vagy oda, teljes mértékben igaza van...

2014. jún. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Sztraki válasza:

Szerintem a legegyszerűbb, ha képeket nézel autós találkozókról.

[link]

Én igyekszem minden közelebbi találkozóra kigurulni. De itt nem az a lényeg ki milyen ruhát vesz fel, vagy hogy sminkeli magát. Hanem milyen hangja van a vasnak és milyen hosszú gumicsíkot hagy maga után :)

2014. jún. 23. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!