Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csak nekem kínzás a szandál?

Csak nekem kínzás a szandál?

Figyelt kérdés

Fiú vagyok, 13 éves. Egyszerűen idiótául áll, és egy férfi ne is muatogassa a lábfejét. Sokan vannak ezzel így?

Kort és nemet írjatok.



2014. jún. 20. 18:57
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
88%
Nem. Egy normális férfi tudja, hogy nyáron eléggé bepállik a lába a zárt cipőben. Ha strandra megy, vagy biciklizni, túrázni, egészen nyugodtan hordhat egy férfi is szandált.
2014. jún. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
De azért nagyapám szandált ne vegyél fel zoknival, rem tudod mire gondolok:) 22L
2014. jún. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

én rühellem a szandált, de nincs bajom a lábfejemmel.

nekem beleizzad a lábam és cuppog, a legutolsó szandálom megfogta a lábam, pedig nem volt olcsó


szal akkor már inkább mezítláb mászkálok ahol merek, különben meg cipő


és nem leszólásképen, de 13 évesen már ne haragudj nem vagy férfi, max serdülő fiú :D


egy férfi meg csak mutogassa a lábfejét ha éppen akarja, senkitől nem kell engedélyt kérnie, pont mert férfi, és már nem gyerek

de mindegy, ne sértődkj meg, akkora jelentősége ennek nincs

2014. jún. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
45%

Gusztistalan a ferfiaknal a szandal. Kortol fuggetlenul. De ba meg zoknit is vesz fem hozza, nah az a halalom.

21L

2014. jún. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
52%
Gusztustalan a nőknél a szandál (főleg 20-22 éves kor között). És ha nem bokáig érő szoknyát hordanak, na az a halálom.
2014. jún. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
48%

Gusztustalan a fiatal nőkön a ruha. Ha nyakig beburkolóznak az a halálom. Persze van a másik véglet a kifent banya, annak bezzeg kilátszik mindene


EZ a halálom


a 20 évesek járjanak meztelenül

2014. jún. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
88%

Én meg lány vagyok, de én is utálom a szandált, mert mindig a legrosszabbkor szakad szét, bemegy az ujjaim közé minden kosz, amit az utcán, strandon fel lehet szedni, és csúszkál benne a lábam, esetenként képes feltörni azon kevés helyeken, ahol egyáltalán érintkezik vele. Meg amúgy se találok soha normális méretűt, mert az összesről lelógnak a hosszú lábujjaim... Amelyekkel egyébiránt semmi problémám.


20

2014. jún. 20. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Egy férfi mezítláb is férfi, strandpapucsban is férfi, szandálban is férfi.


Azt hiszem a kijelentés nem szorul bővebb indoklásra, de kikívánkozik belőlem pár példa: Az ókori gladiátoroknál férfisabb jelenség nem igen van a történelemben, szandálban, saruban vagy mezítláb jártak, küzdöttek, ahogyan a római légiók katonái is. Másik. Brazíliában a parton a homokban mezítláb focizik kicsi és nagy, az utcára meg semmi kis gumipapucsot (flip-flop) vesznek fel, mert rohadt forró az aszfalt arra. Ezt viszont a férfiak felveszik akár zakóhoz is, ami felénk elég nagy feltűnést váltana ki. (Igen, voltam ott, én láttam, nem mások mesélték.) Én arra a következtetésre jutottam, hogy nem hülyék, épp ellenkezőleg, tudják, hogy mi a jó, kényelmes nekik. Ők nem akarnak görcsösen másnak látszani, mint amik.


46F

2014. jún. 21. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Nekem nem kínzás, nem hordok. Utálom. Egy lányon nagyon jól áll a szandál vagy saru, egy lányon imádom. De én fel nem vennék egy férfi szandált, utálom. Zárt cipő vagy papucs amit szoktam hordani, szandált soha. Amúgy miért ne mutogathatná? Sehol nincs ez megtiltva, csak valaki nem tudja elviselni, ha kint van a lábfeje. Különbözőek vagyunk, így van jól. 23/F
2014. jún. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon béna, ha egy fiú/férfi szandált hord.
2014. jún. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!