Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 30 éves férfin, ha olyan...

30 éves férfin, ha olyan koptatott farmer halásznadrág van aminek a vége térd fölött véget ér és szandál van a lábán az meleges öltözet?

Figyelt kérdés
Az egyik haverom mondta,hogy úristen ilyen térd fölött véget erő gatyát hordok meg szandált vettem fel hozzá,a melegek járnak így,dehat az a haverom túlságosan is nőcsábász és lehet hüly...én látja. Meg ma három fős férfi társaság annyira bámúlt az utcán. Akkor Szerintetek meleges tényleg az ilyen öltözet? A volt barátnőm tegnap azt mondta rá,hogy én járhatok nyugodtan térd felett véget érő nadrágban,mert "csinosak" a lábaim. Ezen röhögtem,mert szerintem csajoknak szokott csinos lábuk lenni,nem férfiaknak. Szóval Szerintetek meleges vagy nem?

2014. jún. 19. 18:40
 1/6 anonim ***** válasza:
a leírás alapján én nem gondolnám melegesnek.
2014. jún. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Komolyan 30 vagy???
2014. jún. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én sem gondolnám melegesnek, de így látatlanban azért nehéz megmondani.
2014. jún. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem az a meleges, ha térd fölött véget érő gatyát veszel...

Hanem ha férfiakkal akarsz kefélni.

2014. jún. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
marhaság, miért lenne meleges?
2014. jún. 20. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sokan hordanak ilyen rövidnadrágot, nincs benne semmi meleges. Ha meg csinosak is hozzá a lábaid, miért ne mutogathatnád? A nők imádják a formás férfilábakat. Ez is a hódítás egyik remek eszköze lehet.
2014. júl. 17. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!