Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Közönséges a haspóló?

Közönséges a haspóló?

Figyelt kérdés

http://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__oltozkodes__..


Épp ezt a kérdést néztem, és erőteljesen meglepődtem a válaszokon.


2014. jún. 21. 15:53
 1/6 anonim ***** válasza:
76%
Nem tudom, én nem hordok ilyet mert nem tartom szépnek, de miért lenne közönséges? Max a hasa van ki belőle az embernek, azon meg semmi különös nincs.
2014. jún. 21. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
73%

Attól függ hova veszi fel és ki.

Nekem van egy 10 kg fölöslegem nem vennék fel bár, ha vékony lennék se hiszem max strandra.

Valamelyik nap a barátaimmal (ők fiúk én lány vagyok) sétáltunk és láttunk egy szép és jó alakú lányt kint volt az egész hasa megfordult utána majd nem mindenki tényleg nagyon csini volt de utána a fiúk is megjegyezték, hogy jézusom.

2014. jún. 21. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
69%
Itt gyiken az is baj ha különleges vagy, és mást hordasz mint a többiek, meg az is, ha "tömeg" vagy. HORDJ, AMIT SZERETNÉL, ÉS ÉREZD JÓL MAGAD! Van a haspólónál ezerszer közönségesebb is. Persze ha a melled van ki azért nem fognak így letámadni :D
2014. jún. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem ha valakinek van hozzá önbizalma, akkor a croptop nagyon csini nyári cucc. Én főleg magas derekú gatyákkal, szoknyákkal, vagy kantáros nacival szeretem látni, úgy kevésbé nyújt mutogatós feelinget. Van rajtam vagy 10 kiló felesleg, de már 11-et ledobtam, és nekem is van. Persze kb 5 centi ha kivan a hasamból, amikro felveszem a magas derekú farival, meg maga a póló se feszes. De ha meg lenne a testem, akkor biztos hordanám a másik változatát is. A lényeg, hogy ellensúlyozzam és ne legyen ki mellé a seggem meg a mellem is, meg úgy alapból sokat számít az összhatás.
2014. jún. 21. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én kifejezetten szeretem a crop topokat, A-vonalú szoknyákkal, esetleg magasabb derekú nadrágokkal nagyon jól néz ki.
2014. jún. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Gyémántlány ***** válasza:
66%

Jól néz ki, ha:

- megfelelő az alakodhoz

- nem lesz tőle k*rvás megjelenésed

Ebben a formában szerintem aranyos, és nőies: [link]

(Bár ez nem klasszikusan "póló")

Viszont könnyen átcsaphat a dolog ribizlisbe, ha nem a megfelelő kiegészítőkkel párosítod.

Oda kell figyelni, de, ha a jó "módszerrel" viseled, nagyon szép kis szetteket is alkothatsz :)

2014. jún. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!