Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Melyik lenne a kisebbik rossz...

Melyik lenne a kisebbik rossz szerintetek? Lábgyötrő magassarkú cipő vagy csizma?

Figyelt kérdés
Holnap fekete zárt lábbelit kell felvennem és sajnos csak két darab jöhet szóba egy cipő, amiben két óra után visítok a fájdalomtól vagy a csizmám, amibe meg bele fogok sülni ha felveszem. Ja és sajnos kérni nem tudok mástól cipőt. Egy fekete szövetnadrággal viselném valamelyiket.

2014. jún. 22. 19:40
 1/9 anonim ***** válasza:

Azt neked kell tudnod, hogy neked melyik a kisebbik rossz.


Én a magassarkút választanám. Inkább törje ki a sarkam, minthogy 25 fokban rohadjon a lábam a csizmában.

2014. jún. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Magassarkú cipő.
2014. jún. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A magassarkút válaszd, nyáron nagyon tré dolog csizmát felvenni, akármilyen kényelmes is. Laposat, esetleg fekete balerinát nem tudsz felvenni? Vagy váltócipőnek vinni?
2014. jún. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én mondjuk inkább a csizmát venném, mert jöttem már úgy haza magassarkúban, hogy annyira fájt benne a lábam, hogy már ott tartottam, hogy leveszem és jövök haza harisnyában...de jól mondja az előző hozzászóló, én ilyenkor szoktam vinni magammal váltócipőt és akkor nincs gond.
2014. jún. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Sajnos a váltócipős megoldás nem jó mert holnap napközben kell majd szaladgálnom benne bármelyiket is veszem fel, hiába lenne jó oda meg hazaútra a váltós verzió, attol még napközben talpalnom kell.

Irodában dolgozom, általában nincs dress code, de ha "üzleti tárgyalás" van, akkor igen, és holnap az lesz, ezt meg ma délután üzente meg a munkatársam (tehát a főnököm), és akkor bizony zárt cipőt kell vegyek :-(


A mienk egy kis cég, de ilyenkor komolynak kell tűnni és én is "játszom" a komoly irodai aszisztens szerepét pár órára.


Amúgy köszi a válaszokat, de még mindig nem döntöttem, most próbálgattam a járást a rettegett magassarkúmban, de már ettől megfájdult a lábam. A csizma meg ilyen melegben...

2014. jún. 22. 22:01
 6/9 anonim ***** válasza:
Én ma simán kibírtam volna csizmában, itt elég hideg volt. De holnapra meleget mondanak.
2014. jún. 23. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

dolgozó nőként azért illene tudnod valamennyire nőiesen öltözködni...

ha a csizma magassarkú, akkor így nyáron már elég dominás hatása lehet - ami persze nem feltétlen baj - mindenesetre, az emberben óhatatlanul felmerül, vajon miért visel valaki csizmát nyáron? ha meg lapos, vagy vastagsarkú, akkor bizony ugyanúgy nem illik benne tárgyalásra menni, mert kicsit se elegáns.

igazából sztem bírd ki a magassarkúban egy napig, a rohangáláshoz meg vigyél a táskádban egy balerinát. aztán vegyél egy normális magassarkút, azért nem árt ha van, sz . r lenne emiatt lejáratnod magad :)

2014. jún. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy nem így gondolod, de tudok nőiesen öltözködni! Nem régóta vagyok dolgozó nő (két és fél éve), de az ízlésemre eddig nem sok panasz volt. Abban igazad van, hogy vennem kell egy új zárt magassarkút, mert ez így nem mehet tovább.

A kérdésem a mai napra vonatkozott, szóval kicsit elkéstél a válasszal, de azért köszönöm.


Egyébként reggel itt egy elég nagy vihar volt, úgyhogy ez eldöntötte a csizma javára a kérdést, csak annyi változás volt, hogy végül nadrág helyett egy sötét ceruzaszoknyával meg persze harisnyával vettem fel, egyébként vékonyodó sarkú csizma, szóval „dominás”. Felül blúz meg a szoknyához való blézer volt rajtam.

Vegyes érzéseim vannak a dologgal kapcsolatban, ma tényleg sokat gyalogoltam, és ezt a cipőben nem bírtam volna, ebből a szempontból jó döntés volt. De mégis nyári idő volt, így délután meg legszívesebben letéptem volna a lábamról a csizmát olyan melegem volt, meg néhányan igencsak megbámulták a lábam…:-(

De mindegy holnapra már nem kell kiöltözni!

2014. jún. 23. 21:36
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha jó cipőt akarsz venni, akkor az AntiShokk technológiával készülteket tudom ajánlani. A Tamaris, Caprice, Jana, Sally O'Hara ilyen márkák azt hiszem. Ezek tényleg kényelmesek, én csak ilyet tudok hordani.
2014. jún. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!