Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit vegyek fel ünneplőként?

Mit vegyek fel ünneplőként?

Figyelt kérdés

Jövőhéten lesz a ballagás (nem az enyém), arra kellene valami ötlet.

Nincs túl sok ruhám, de azokat leírom, amik ünnepélyesebbek, és légyszi segítsetek választani.

Van egy "egyberuhám", aminek a szoknya része fekete, utána van egy masnis öv, majd felül fehér. Az volt rajtam tavaly az én ballagásomon. Akkor van egy fekete combközépig érő, felül "díszcipzáras" szoknyám, egy fehér trikóm, amit viszont csak farmerkabáttal tudnék hozzá felvenni, és egy ünneplős blúzom (nem sokkal mell alatt fekete, felül fehér + fodros). Cipőnek viszont csak egy 8 cm-es nem telitalpú, de nem is tűsarkú magassarkúm van, illetve egy elegánsabb fekete csizma.


A csizma már meleg lenne, meg furán is néznének miatta rám. :/

A magassarkú meg hülyén áll (alapból nem vagyok túlzottan alacsony, meg túl vékony vagyok), és azért néznének rám furán. :/


Bármit veszek fel, furán néznek, de melyik az, amelyikben kevésbé néznek ízlésficamosnak? Illetve melyik ruhával vegyem fel szerintetek?


16/L



2014. ápr. 23. 19:45
 1/1 anonim válasza:
Én a ruhát venném fel, csak keresnék egy színben hozzá illő balerinát. :)
2014. ápr. 24. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!