Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ez tényleg annyira ciki?

Ez tényleg annyira ciki?

Figyelt kérdés

2 nap múlva lesz az érettségi bankettünk egy étteremben. Úgy gondoltam, hogy ugyanazt a ruhát veszem fel, amit szalagozón viseltem (nincs pénzünk új ruhára és időm sincs). Szerintem annyi lesz az egész, hogy vacsorázunk, kicsit beszélgetünk, iszogatunk és mindenki megy oda, ahova akar, így nem is látom értelmét annak, hogy ruhára költsek.

A szalagozós ruhám, kicsit térd fölé ér, pántnélküli, fekete ruha boleróval.


Nem tudom, kínosan érezném magamat, ha tényleg olyan égés... Más mondta, hogy ő új ruhát vesz, kiöltözik..


18/L



2014. jún. 22. 20:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Vegyél fel hozzá egy színes övet, a boleró helyett valami mást (kardigán, blézer... akár anyukád szekrényéből, ha van neki)... és máris "új" ruha lesz rajtad. ;)

És nem kell hangsúlyozni a többieknek, hogy "igen, ez volt rajtam akkor is".

2014. jún. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Hát ez nem olyan ruha, amihez övet lehetne felvenni, így is kicsit tapadós. :/ Nem igazán vannak olyan kardigánjaim, amit felvennék hozzá, gondolom a melegítőm nem lenne jó. :DD

Anyának van, de az meg hosszú és tuti melegem lenne benne. :(

Igazából emlékeznek rá, tuti, mert egy csomó fotó már kint van facbookon meg letöltötték. :/

2014. jún. 22. 20:20
 3/11 anonim ***** válasza:
93%
én ha megtehetném sem vennék újat...
2014. jún. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
ha valaki megjegyzi, hogy megint az van rajtad akkor mondd meg neki, hogy ha majd adsz rá pénzt, hogy újat vegyek megigérem veszek :)
2014. jún. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Én sem vettem anno új ruhát..kifejezetten röhejesnek tartom, ha valaki azt hiszi, hogy divatbemutatóra megy és túlöltözik. Nálunk legalábbis inkább az volt a ciki anno.
2014. jún. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Túl spilázod. Olyanba menj, amibe jól érzed magad.
2014. jún. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Látok fotókat fb-n és egy csomóan egy póló+farmert viseltek... Csak a mi osztályunk, tanáraink és az a rohadt drága hely is olyan, hogy muszáj kiöltözni... Elég borzasztó ez a világ és, amit csinálnak a bankettekből..
2014. jún. 22. 20:51
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Én abban mentem amiben ballagtam. Senki nem jegyezte meg hogy ,némá' rajta ugyanaz van. Ja de! elnézést megdícsérték megint, hogy mennyire szép, nekik is kell. :)Ezen ne aggódj!
2014. jún. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
én évek óta minden kiöltözős eseményre ugyanabban a ruhában megyek, még senki sem tette szóvá, de ha meg is kérdeznék, azt válaszolnám hogy mert ez áll a legjobban. :D
2014. jún. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy ciki! Most minek vennél külön egy ruhát pár órára? Gondolom ezt a ruhát is, amit felszeretnél venni, szalagavatóra vetted, egy ruha meg azért van, hogy hordjad. Miért, talán a fiúk új öltönyt, inget vesznek majd fel? :) Biztos hogy nem. Aki lány meg erre külön vesz egy ruhát... hát örüljön hogy megteheti. Meg most minden egyes külön alkalomra vesz egy új ruhát? Ugyan már... nyugodtan vedd fel ezt a ruhádat, hisz egy ruha azért van, hogy hordjuk. Többször. Nem pedig csak egyszer. :)
2014. jún. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!