Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mennyire lenne az ciki,...

Mennyire lenne az ciki, hogyha felvenném ezt egy élményfürdőben?

Figyelt kérdés

Annyira utálom ezt, hogy nem tudok úgy uszni a viz alatt, hogy nem fogom be az orrom, vagy nem veszek fel ilyen szemüveget : ehhez hasonlót

[link]


15 éves lány vagyok tényleg irto ciki lenne?



2014. jún. 23. 19:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Társaságtól függ. Ha idősek vannak zömében, kit érdekel! Ha viszont fiatalabbak és neked tetsző pasik is, én nem tenném a helyedben.
2014. jún. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Értem, végül is családdal megyünk...
2014. jún. 23. 19:17
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is csak befogott orral tudok víz alatt úszni. Nincs ebben semmi ciki.
2014. jún. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
szerintem nem lenne ciki:)
2014. jún. 23. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
67%

Egyszerűbb, ha megtanulsz rendesen úszni. Mikor én tanultam, nekem sem mondták külön, csak később derült ki, hogy rosszul csinálom. Víz alatt folyamatosan fúj ki a levegőt, aztán mikor feljössz, akkor a szádon veszel levegőt. Ha bent tartod a levegőt, akkor mikor kint vagy, először ki kell fújni és csak aztán tudsz megint levegőt venni, tehát fele annyi időd van.

Egyébként ha hülyén érzed magad benne, akkor úgysem fogod felvenni, ha nem, akkor oké.

2014. jún. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha te jól érzed magad benne, vedd fel nyugodtan. Akinek nem tetszik, az meg így járt. Nem kell foglalkozni vele.


Off

Hiába lett lepontozva az előző válaszadó (és most gondolom én is le leszek), totál igaza van. Akinek a víz alatt belemegy az orrába a víz, az nem jól veszi a levegőt, teljesen rossz a technikája.

Egyébként, valaki mutasson már egy videót arról, hogy hogy lehet befogott orral úszni, mert én ahhoz mindkét kezemet használom, és elképzelni sem tudom, hogy más hogy csinálja.

2014. jún. 24. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!