Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nem tudom hogy ide illik-e a...

Nem tudom hogy ide illik-e a kérdés, de milyen márkájú acélbetétes bakancsot éri meg megvenni ami viszonylag olcsó is és jól bírja a strapát?

Figyelt kérdés
2010. jan. 4. 17:22
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Nem ide illik:) De kérdezd meg Morvai Krisztinát:)
2010. jan. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
26%

A képen látható, Szkinhed Bandi és Zsiráf névre hallgató szemlátomást intelligens úriemberek bizonyára készséggel válaszolnának kérdésedre. Vagy akár megkérdezheted a főnöküket is.


[link]

2010. jan. 4. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

shelleys rangers. nekem az volt.

ha 40es a lábad, akko olcsón megszámítom neked. :)

2010. jan. 4. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
nekem steel bakancsom van,de 20000Ft volt... nem tudom mi az olcsó neked...
2010. jan. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mindegy csak ne Steel-t vegyél :D
2010. jan. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mi a bajod a Steel-lel?
2010. jan. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
ez az mi vele a baj én is csak jót hallottam róla
2010. jan. 4. 18:06
 8/10 anonim ***** válasza:
18.04 vagyok,én írtam,hogy nekem Steel bakancsom van.Az elején kicsit törte a lábam,ami szerintem mindegyiknél így van,de amúgy semmi gondom nem volt vele.Nem használom minden nap,de azért strapálom... Csavarok mind megvannak benne.Szerintem jó.
2010. jan. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az a baj vele, hogy szinte minden 3.-nak leválik a talpa. Környezetembe 2 ember is ígyjárt vele.
2010. jan. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

De, ide illik a kérdés, mert a rockerség is divat. Nem tudom mit rinyál minden rocker, hogy az nem az, igenis az. Ugyanis nem attól metál valaki, hogy beöltözik Marilyn Mansonnak, hanem attól, hogy azt hallgat.

Leszólni meg nem kell, mert én is metálos vagyok. Csak én tisztában vagyok a dolgokkal.

Amúgy a Steelem nekem is ratyi, de a Shelly's-em meg kopog (mint egy női cipő) és csúszik, mint állat. (Persze lehet, hogy csak én vettem rosszat.) De a Dr. Martensről csak jót hallottam.

2012. szept. 15. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!