Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért van az hogy pontosan...

Miért van az hogy pontosan akkora melltartót hordok, amekkora a méretem, de ha pánt nélkül veszem fel csúszkál, mozog stb?

Figyelt kérdés

2014. jún. 24. 17:36
 1/7 anonim ***** válasza:
43%
Mert a pánt nélküli melltartók nem érnek semmit. Velem ugyanez volt, aztán felfedeztem a csőmelltartót, ami elasztikus, meg nem 3 centi széles hátul, hanem egyszéles mindenhol, na az tart.
2014. jún. 24. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Azért mert a pánt tartja rajtad a melltartót, azért van pántja, ha nincs, akkor csúszkálni fog, mindenkin csúszkál. Vagy nagyon nagy szerencsével kifogsz egy olyat, ami nem csúszkál, de gondolom nem olcsó egy ilyen.
2014. jún. 24. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Van benne szikion csík?
2014. jún. 24. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Általában a szilikonos is csúszkál.
2014. jún. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
múltkor jártam a new yorkerben, én is pont pánt nélküli melltartót kerestem és megkérdeztem az eladót, hogy hol találom őket, mivel csak pántosakat láttam, és mutatott egyet, ami szintén pántos volt, de merevítő alatt még volt egy kis rész, ami nem engedi elcsúszkálni a melltartót, úgyhogy pánt nélkül is simán fel lehet venni. az árát nem néztem meg, mert végül csőmelltartót vettem. szóval ha esetleg jársz a new yorkerben, akkor kérdezd meg az eladót, mert szerintem magadtól nem tudod kiszúrni, hogy melyik melltartó az :)
2014. jún. 24. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Akkor alighanem mégsem megfelelő a méret. Nekem volt egy kis probléma a vállammal és egy darabig nem hordhattam pántos melltartót. (Kétségbe is estem, mert 80/Dméretem, hát mondom én ki nem megyek az utcára a melleimet lobogtatva) Bementem egy Triumph márkaboltba, ott nagyon hamar kiderült, hogy igazából 75/E amit hordanom kellene... évekig rosszat hordtam. No a lényeg, amiket ott vettem, azok megtartották a mellem, nem csúszkáltak. Ha két ujjnyira el tudod húzni a hátadtól a melltartót, akkor az már nagy, csak annyi hely legyen, hogy éppen aláférjen az ujjad, de ne tudd elhúzni, ezt a tippet adta az eladó.
2014. jún. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Jól értem, hogy a kérdés arra vonatkozik, hogy miért csúszkál, ha az egyébként pántos (levehető pántos) melltartót pánt nélkül veszed fel? Konkrét magyarázatot nem tudok rá, de az úgy tényleg nem jó. Nem véletlenül van rajta pánt, még úgy is, hogy le lehet venni. Sajnos csak az lehet megoldás, ha keresel egy jó pánt nélkülit.
2014. jún. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!