Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok! Ez az öltözködési...

Lányok! Ez az öltözködési stílus bejön nektek?

Figyelt kérdés

Kb. ugyanígy szoktam öltözködni, ilyen stílusú ruháim vannak többségében...

Csak mert nem szeretem a páwa stílust az már nagyon sok nekem... :)

[link]

[link]

[link]


2014. jún. 25. 00:02
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%

Nincs ezzel az öltözködéssel szerintem semmi gond. Nekem tetszik:) Bár a második képen látható lyukas naci annyira nem jön be de a többivel nincs semmi gond:D

És egyáltalán nem baj ha nem öltözöl páwásan..az nem is áll szerintem mindenkinek jól és nem az sem lenne jó ha mindenki úgy öltözködne:)

Legalább van valaki aki jobban öltözik:D

2014. jún. 25. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Misa-chan55 ***** válasza:

Szerintem is jó.:)

Ha,megvan a testalkatod hozzá, akkor rendben van. És pacsi amiért nem követed a páwa stilust.:)

2014. jún. 25. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem rossz, bár kell tudni viselni, lehet benne valaki stílusos de kis ficsúr is.
2014. jún. 25. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy egyetértetek! Nekem mindig azt mondják erre, hogy túl férfiasan öltözködök... :) De bakker 17 éves vagyok nem 12... :))
2014. jún. 25. 00:42
 5/11 anonim válasza:

Igen igazad van:) Állj ki magadért!:D

am első vagyok:)

2014. jún. 25. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a te korodnak abszolút megfelel. Nem mondanám, hogy túlságosan férfias, de nekem tetszik ez a lezser stílus. A páwa stílosra meg itt minden lány azt írja, hogy utálja, mégis csoportban lógnak a lányok a b*zinak öltözött páwákon.
2014. jún. 25. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Hat nekem a kockas ing farmernaci kombimacio jobban bejon.
2014. jún. 25. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
nekem bejön, nincs ezzel semmi gond :)
2014. jún. 25. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem rossz, de nekem sokkal jobban bejön az elegánsabb stílus. Ronaldo is jobban néz ki zakóban és ingben, mint pólóban és sportcipőben. :) Amúgy nagyon szeretem őt.

De ez még mindig mérföldekkel jobb, mint a páwa stílus.(utálom ezt szót, még leírni is...) De nekem az a kék Nike cipő is sok már.

2014. jún. 25. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 valaki63 ***** válasza:
nem rosszak es lehet hogy neked jol allnak de nekem nem jon be:/
2014. jún. 25. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!