Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nem férek a ruháimtól! Mit...

Nem férek a ruháimtól! Mit csináljak, hogy normálisan tudjam őket tárolni és ne menjen folyton a vita miattuk?

Figyelt kérdés

Imádok vásárolni és emiatt elég sok ruhám, cipőm, kiegészítőm van. Amíg nem lett tele a gardróbom itthon, nem is volt semmi baj, rend volt.

Aztán egyre több cuccom lett és már ott tartok, hogy mindenhol nadrágok, szoknyák, felsők, ruhák vannak. Vettem tárolódobozokat, de így is kaotikus a hangulat.

Anyának felvetettem, hogy a gardróbom melletti szobát is átalakíthatnánk és akkor megoldódna a gondom, de nem volt túl vevő az ötletre, mert a kertünket is átalakítják, azt mondja, hogy nem akar munkásokat a házban is...


Van valami tuti módszer arra, hogy rend legyen és ne érezzem, hogy megfulladok a cuccaimtól? (a selejtezést leszámítva)



2014. jún. 25. 15:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Add nekem :D Én sosem értem az ilyen ruhamániás csajokat, én mániákusan kidobálok mindent és már lassan tényleg nincs mit felvennem :D


Egyébként nem tudom milyen szekrényed van, de pl:

[link]

Bár tényleg nem értem pontosan milyen megoldást szeretnél :)

2014. jún. 25. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Attól függ, mekkora kereted van rá. Ha hirtelen megoldás kell akkor szerezz be olyan ruhaállványt, amit linkeltek előtte, pár vállfa, és voilá. Ha szánsz rá egy kis pénzt, akkor az Ikea szekrényei nagyon jól rendezett tárolók. Ha van annyi helyed, akár egy falat is rakhatsz a szekrénnyel, így két oldalról hozzáférsz, és több helyre tudsz pakolni. Az Ikeában te állítod össze a szekrények belsejét, így át tudod gondolni, mekkroa teret, mennyi polcot, cipőtartókat szeretnél.
2014. jún. 25. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Nincs az a pénz, amiért megválnék a ruháimtól, kedves Első. :)

Itt inkább egy csoda segítene, de valami olyat szeretnék kihozni a helyzetből, hogy kis helyen sok ruhát akarok tárolni.

2014. jún. 25. 15:56
 4/12 anonim ***** válasza:
72%

Ruhát ki nem dobsz, veszed az újakat de férj is ér... nem érzel ellenmondást?

Ezek a tárolók ideig óráig megoldás lehetnek, de utána mi lesz? Kiköltözteted a házból a családod h a ruháid elférjenek?

Te beteges vagy, a baj itt veled van.

Hol veszed a cuccaid h ennyire ragaszkodsz mindhez? Méregdrága Chanel holmik? Mert akkor megértem. De ha turkálós meg New Yorker szintűek akkor nem...


(mondom én sok ruhával, nagy szekrénnyel, de képes vagyok szanálni azt ami nem kell már)

29L

2014. jún. 25. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Jó, tényleg szeretek vásárolni, de azért ezt még nem nevezném beteges szintnek...

Igazából van mindenféle ruhám, a plázák márkáitól kezdve (Bershka, Pimkie, Pull and Bear, New Yorker, Nike etc.) a drágább márkákig (Acne, Marc Jacobs, Chanel, Fendi, etc.), de nem az áruk miatt nem szeretnék megválni tőlük.

Hanem mert úgy vagyok vele, hogy egyszer úgyis jól jönnek majd, vagy mert valamilyen emlék kötődik hozzájuk (első csók a barátommal, első fesztivál, első sulis bál). Nem hordom túl sokat őket, ezért a legtöbb úgy néz ki, mintha még új lenne, néhányon még árcédula is van.

De a legtöbbet hordom azért és jó érzéssel tölt el mindig, amikor megtalálom a tökéletes outfitet egy alkalomhoz. Szóval minden ruhámmal úgy vagyok, hogy egyszer jók lesznek majd és ez igaz is.

2014. jún. 25. 16:26
 6/12 anonim ***** válasza:
69%
Varrd át őket párnahuzatnak/takarónak/terítőnek. Így mindig láthatod őket, és mindig eszedbe jutnak a kedves emlékek.
2014. jún. 25. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Andrea Henrietta ***** válasza:

Használj vákumos zsákokat. Azokban remekül lehet tárolni, és tényleg működnek.


[link]

2014. jún. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
91%

5-ös, ez azért elég betegesen hangzott.

Van a tvben valamelyik csatornán a gyűjtögetős emberekről műsor. Ugyanazt mondják mint te. "csak emlééék"

2014. jún. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ez betegség, ha ki nem dobsz semmit, el nem adod, hordani alig hordod. Feleslegesek a ruháid, csak egyre több lesz és hamarosan tényleg nem tudod hova tenni, mert minden tele lesz velük. Szerintem keress valami értelmes és hasznos elfoglaltságot, az elterelné a figyelmed és nem vásárolgatnál össze minden vacakot.
2014. jún. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Azért nem kell azt hinni, hogy semmit nem dobok ki. Ami tönkremegy, vagy nem áll jól, vagy bármi, azt gondolkozás nélkül kidobom.

Vannak különböző elfoglaltságaim, de én bármikor találok alkalmat a vásárlásra, nem kell ehhez a toppon lennem.

2014. jún. 25. 22:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!