Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mostanában miért néz ki...

Mostanában miért néz ki minden lány tök egyformán?

Figyelt kérdés
Mindegyik teljesen egyforma, hosszú barna haj (és/vagy ombre) arany színű vastag kutyalánc a nyakukban, vagy gladiátor asszonyos "arany" 10 centi széles karkötő. Ezt ki dönti el hogy ez lesz a divat? Egy felveszi és a többi lemajmolja? nem érzik ezt gáznak, hogy minden második szembejövő lány ugyan így néz ki? - persze most nem a kivételekről beszélek, mert ugye nyilvánvaló hogy vannak azért azok is.
2014. jún. 26. 20:02
 1/5 anonim ***** válasza:
mert erről szól a divat
2014. jún. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom, te milyen környéken járkálsz, de én nagyon ritkán találkozom ilyen kinézetű lányokkal...magam is teljesen máshogy öltözködöm. Jó...a hajam hosszú, de maximum ennyi illik rám a leírásból...ja meg lány vagyok, kész.

Változtass, menj új helyekre.

Amúgy többnyire a magazinok, a boltokban lévő kínálat, youtubeos bloggerek, pinterest és hasonló dolgok befolyásolhatják az ízlést.

De ne aggódj, az eggyel idősebb kategóriának már van személyisége és tudja is, hogy öltözhet annak megfelelően.

2014. jún. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A saját korosztályomban látom ezt (22-23-24), főleg Budapesten.
2014. jún. 26. 20:25
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Mert ilyeneket kapni a boltokban. Én jó ideje nem vásároltam, és nem így nézek ki, de ha egy bizonyos boltból kellene felöltöznöm, akkor én is hasonlóan jönnék ki. Régen meg nem lehetett nagyméretű ruhát kapni, csak a kínaiban. Még nem áldozott le a kommunizmus...
2014. jún. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát kb akiket én ismerek is mind egyformák, habár felénk nem a legújabb divat szerint öltöznek, hanem ilyen farmer-pólósak mind. De ők mindig azt mondják hogy nem akarnak kitűnni, inkább bele akarnak olvadni a tömegbe... és hát ezzel el is érik ezt. Szóval nem mindenki akar különbözni. Aki akar az meg nem így öltözik. Engem nem zavar ki hogy néz ki, ő dolguk, én mondjuk saját stílus szerint öltözök, de ez gyakran inkább hátrány. Mindenhol megbámulnak, beszólnak, ki szépet, ki csúnyát mond rám... szóval igazából érthető miért akarnak sokan a tömegbe olvadni. Könnyebb úgy elviselni a mindennapokat.
2014. jún. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!