Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogy öltözzek a lánynak...

Hogy öltözzek a lánynak szerintetek amibe bejövök neki?

Figyelt kérdés
van egy lány a suliban aki mindig nagyon korán jön mint én,de viszont én busszal jövök,mert messze lakok a lány viszont az iskola mellett lakik, gondolkoztam és megfigyeltem,hogy mindig akkor jön amikor én megérkezem.És gondoltam azért jön ilyen korán,mert beszélni akar velem mindig valamiről ( egyébként a lány mindenből tíz-ből tízes:)) rájöttem,hogy ő mindig rám néz és ha oda nézzek hozzá "elolvad tőlem". Nos én nem tudom ,hogy mi jön be a lányoknak öltözködés terén,de segítsetek nekem

2014. jún. 27. 22:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A lényeg hogy önmagadat add, ne öltözz olyan ruhákba ami menő de nem érzed jól magad benne, vagy épp nem áll jól neked. Nem minden lánynak ugyanaz tetszik, nem mindenkinek ugyanaz áll jól, szóval a kérdésedre nem igazán lehet választ adni, mivel olyan nincs ami mindenkinek bejön.
2014. jún. 27. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Misa-chan55 ***** válasza:
Ha jó lábad van akkor farmer kissé csőnaci. Az minden lánynál ott van szerintem. A többiben igaza van az előttem válaszolónak.
2014. jún. 27. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat tőletek csak még annyit szeretnék kérdezni,hogy én nem tudok csajozni és én ezt szégyenlem már,hogy a suliban egy lányt sem tudok megszólítani és tudom,hogy csak magamat kell adnom,de azt kérdezném,hogy kell a csajokat megszólítani és egyáltalán miről lehet beszélgetni vele?
2014. jún. 27. 23:49
 4/11 Misa-chan55 ***** válasza:

Ha suli van akkor: "Hogy hogy mindig ilyenkor jársz be amikor itt laksz? Bár én is közel laknék!" És villants egy őszinte és határozott mosolyt. Ebből az lesz hogy elkezd magáról mesélni aztán te is mesélsz pl hogy hol laksz az milyen környék és hozz fel valami jó helyet és mondhatnád hogy megmutatod neki ha szeretnéd és be is van iktatva egy randi. :D Am hány éves vagy? (nem bántásbol) :)

Amugy sok sikert:D

2014. jún. 28. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
16 éves lettem most épp tegnap elött,a lány pedig 16 lesz holnap
2014. jún. 28. 10:45
 6/11 A kérdező kommentje:
Amúgy a lányok hogyan szoktak pasizni mert a lány mint mondtam oda van értem és mit csináljak akkor ha ő akar pasizni rajtam?
2014. jún. 28. 11:07
 7/11 anonim ***** válasza:
a lányok csak várják hogy leszólÍtsák őket, ez a lány is biztos arra vágyik hogy végre hozzá szólj.
2014. jún. 28. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
De azok a lányok a suliba teljesen mások mint az az egyszem lány,mert a többi lány olyan hogy a teljesen laza csávókat szeretik,az a lány meg csendes,fegyelmezett,inteligens,okos,szép és méghozzá elragadó természetű.Egyszer amikor jöttem a suliba reggel a lány már ott állt az iskola kapu előtt,és amikor jöttem a lánytól megkérdeztem,hogy mit csinál,ő azt mondta,hogy " én mindig ki szoktam jönni a friss levegőre " persze a lány nem valami jó a hazudásban ezért én észrevettem,hogy talán kérdezni akar valamit tőlem,de nem sikerült neki,mert biztosan nem készült fel rá,szerintetek be akarta volna vallani az érzéseit irántam?
2014. jún. 28. 16:48
 9/11 M.Kata ***** válasza:

Kedves Kérdező,nagyon hasonlítok az általad leírt lányhoz :) Szerintem jól kijönnék vele :D

A kérdésedre válaszolva,szerintem is rád vár,én legalábbis ugyanezt csinálnám. Titokban odalennék érted,de félnék megszólítani. (Viszont tuti nem nevetnélek ki,még ha félre is értettél valamit).

Szóval ne félj,csak tényleg valami olyan kifogással menj oda hozzá,mint azt már előttem is írták és hidd el,nem fogja azt nézni,hogy mit viselsz. Csak légy ápolt és ne akard játszani a menő és laza fiút. nem véletlenül Te tetszel neki és nem a többi fiú :) Sok sikert!:)

2014. jún. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszi a választ most már tudom mit kell csinálni,de megkérdezhetem,hogy te tényleg hasonlítasz rá?Milyen a hajszíned,és tényleg te is az iskolátok mellet laksz,és hány éves vagy? :)
2014. jún. 28. 21:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!