Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek rib|sen néz ki ha...

Szerintetek rib|sen néz ki ha valaki ilyen szerelésben rak ki magáról képet?

Figyelt kérdés
[link] ilyenre gondolok,pl akármilyen inget ha megkötöz a derekán és a fél hasa kint van.Az szexi vagy inkább már riban*os?
2014. jún. 28. 17:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem r*bancos
2014. jún. 28. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy pózol, illetve ki e van festve, stb. Ha mondjuk ilyen pózban áll be kisminkelve, csücsörítve akkor ribis. De ha mondjuk egy normális csoportképen van valakinek megkötve az inge, az szerintem még nem ribis.
2014. jún. 28. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Ha tükörben fényképezi magát valami hülye pózban, akkor ribis.

Ha valahol van az ismerőseivel és pont ilyen ruhában van, mert meleg van, és lefényképezik, akkor nem gáz.

És persze ehhez tök lapos has kell.

2014. jún. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Az a gond hogy itthon mindenki annak gondolja az ilyen ruhák viselését.

Nagyon kevesek mernek így öltözni, akik meg felveszik jó testük van hozzá, feszes has pl.

21F

2014. jún. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ha csak a hasa van kint, akkor még nem. Ha így mint a képen, hogy mellé az egész combja meg még a melle is, akkor igen.
2014. jún. 28. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat.

Nem sminkes és csücsörítős kép konkrétan,hanem holnap kirándulni megyünk a barátaimmal,és ing+rövidnadrág szerkóra gondoltam.Mivel sziklás,romos helynél is leszünk, szeretnék egy olyan képet magamnak,amin épp leugrom magasról és a levegőben vagyok.

2014. jún. 28. 18:23
 7/11 anonim ***** válasza:
aa de jó neked :D nem ribis amúgy
2014. jún. 28. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem ribis.
2014. jún. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ha csak a hasa van kint, akkor szerintem nem az. A képen a melle is kilóg, így már ribizlis.

Én is szoktam így hordani az ingemet, de általában aláveszek még egy topot és akkor a probléma megoldva.

2014. jún. 29. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én tavaly nyáron hordtam olyan pólót amiben killátszott a hasam de az nyakig zárt póló Angliában vettem, :)
2014. jún. 30. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!