Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Az ebayről szeretnék converse...

Az ebayről szeretnék converse cipőt rendelni. Ezek eredeti converse cipők vagy csak nagyon jó másolatok?

Figyelt kérdés
Ez előtt még nem rendeltem onnan semmit csak a barátnőmtől hallottam,hogy ott jó cuccok vannak egész jó áron.A converse cipővel én is így vagyok de nem tudom,hogy eredeti e?Van esetleg olyan vki aki tudja,rendelt már onnan és tapasztalt?Pozitív,negatív dolgokat is szívesen fogadok! :)

2014. júl. 1. 20:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
az ebay olyan mint egy online pláza. üzltek vannak benne és az ebay nem felelős az üzletekért és nem is garantálhatja a minőséget. ez az üzletek dolga: nézd az eladó százalékát és a feedbackeket. ha 99% körül van, megbízható amit árul. figyeld a leírásokat de vigyátzz, ha EUn kívülről rendelsz, jön a vám és az adó is a tételedre.
2014. júl. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én tavasszal rendeltem onnan egyet. Nagyon sokat hordom, és jól bírja. ( mondjuk meg nem olyan régi) nem tudom megállapítani hogy eredeti vagy nagyon jó másolat-e, de teljesen ugy néz ki mint az eredeti, es a minősége is jó.:) nem bántam meg egyátalán hogy megrendeltem.
2014. júl. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ha másolat, azzal sincs baj, mert a másolatokat szintén a nagy cégek készítik és nekik jön belőle a haszon, csak sokan nincsenek ezzel tisztába ezért fikázzák a másolatokat.:)
2014. júl. 2. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Vegyél 3k-ért. tuti másolat, de semmivel sem rosszabb mint a 16-20k-s eredeti

a converse vászon tornacipői kb ennyit is érnek


ellenben van a conversenek bőr cipői, na azok megérnek 16-20k-t, de a vászon vackuk nem

2014. júl. 2. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Vaszonert nem is adnek annyit! ;) Csak is borben gondolkozom!
2014. júl. 2. 11:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!