Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csajok ti hordotok puzh uppos...

Csajok ti hordotok puzh uppos melltartót? Vagy olyat amiben van egy minimális emelés? És ha igen mennyire szivacsosat vállaltok be?

Figyelt kérdés
2014. júl. 1. 23:07
 1/6 A kérdező kommentje:
*push uppos
2014. júl. 1. 23:07
 2/6 anonim ***** válasza:
Én csak ilyen minimális emelésűt hordok vagy olyat, amibe berakható szivacs van, mert az kényelmesebb nekem.:)
2014. júl. 1. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem, az én méretemben ilyet nem is gyártanak.
2014. júl. 2. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem hordok

Kis mellű

2014. júl. 2. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem, szimpla szivacsosat hordok. Szerintem ritka nagy csalás és látható is, ha ki van tömve az egész. Meg már eljutottunk egy nagyon nevetséges szintre, múltkor vásárolni voltam, lekaptam egy ránézésre kb jó méretet, aztán kiderült, hogy abba mell nem is férne hova, de ránézésre legalább B kosár volt. Sose felejtem el, hogy egy jó barátom két éves kapcsolatban hozta fel, hogy a mai napig haragszik, mert amikor a csajról lekerült a melltartó, volt pofára esés. :D A pasik utálják, az biztos.

Én bevállalom inkább a valós méreteimet. Amíg A kosár volt, azt. Ha nincs sok, hát nincs sok, akinek úgy nem jó, az meg is érdemli. :D Szvsz ezek a kitömött csodák baromi kényelmetlenek is, és én jobb szeretem a melleimet a mellkasomon, és nem a nyakamban tudni. :D

2014. júl. 2. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Én is hasonlóképpen vagyok vele: nagyon szivacsosat még buliba... se vennék fel, am hordok, de a legkevésbé szivacsosat hozom el mindig, amiben szinte nincs is csak az aljában van egy pici emelés. Sőt azzal hogy hordják nincs baj, viszont nem mindegy milyen mértékben: ha a fél melled abból áll/ vagy fel van pakolva az nekem is közönséges hatást kelt, viszont ha csak picit megemeli, nem is nagyon nagyobbít az még tetszik is. Ráadásul bikininél ha van egy pici az előny is, mivel nagymellű vagyok a háromszög bikini nem tartana eléggé.
2014. júl. 2. 14:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!