Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen ruhát ajánlanátok...

Milyen ruhát ajánlanátok alkalomra, ha?

Figyelt kérdés

175 cm&66 kg vagyok, esküvőre leszek hivatalos 3 hét múlva. Hasban vagyok 'erős'; eü-i problémák miatt, másom nem vastag, és tanácstalan vagyok. Elegáns esküvő lesz, nem akarok idétlenül kinézni.

Milyen stílusú ruhát ajánlanátok? Fekete ugye kilőve.. Tudnátok linkelni képeket? Hálásan köszönöm, zölddel hálálom! :)


2014. júl. 2. 21:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Én valami ilyesmit vennék a helyedben. Elegáns, de a nagy hőséghez is passzol, cici-comb nem lóg ki és miután lefelé bővül így elrejti a pocakot.

2014. júl. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Gyönyörű, köszönöm! Milyen színben 'illendő' ilyenkor? A pinket nem bántanám, valahogy a 30 évemhez ez már nem passzol :)
2014. júl. 2. 22:07
 3/4 anonim ***** válasza:
En valami szep lila, sotetkek, esetleg piros ruhat vennek a te helyedben vagy az iden nagyon divatos ilyen puder szinu ruhat.
2014. júl. 3. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

A lila jó ötlet! :)

Én úgy tudom, hogy fehér, fekete és piros tilos esküvőre :)

2014. júl. 3. 11:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!