Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek milyen az elegáns,...

Szerintetek milyen az elegáns, ünneplős magas derekú szövetnadrág + haspóló párosítás egy kissé pocakos lánynak?

Figyelt kérdés
Nekem tetszik, mert ötvözi az elegánsat a vagánnyal szerintem. :)

2014. júl. 2. 23:17
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szörnyű, pocakosan meg pláne előnytelen.
2014. júl. 2. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én ezt inkább farmerral tudnám elképzelni, szövetnadrággal nem nagyon, de ha neked tetszik, nyugodtan vedd fel, végül is az a lényeg, hogy jól érezd magad benne :)
2014. júl. 2. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Vékony lányokon sem tetszik, pocakos lányokon meg elég gáz lehet.
2014. júl. 2. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát ahogy elképzeltem, csak az ugrott be, hogy ízléstelen és trampli, bocs.

Haspólót az vegyen fel maximum, akinek érdemes mutogatni. Nyilván ostobaság azt hangsúlyozni, ami nem annyira előnyös rész.

Meg elegánsat párosítani nagyon nem elegánssal? Juj.

Persze ez csak a fejemben elképzelt változat. Képpel könnyebb lenne a valóságot értékelni. :D

2014. júl. 3. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem értem ez a kombináció miért ütközik ekkora ellenállásba nálunk, amcsi sorozatokban már pár éve megjelent. Vagy hogy mi a különbség aközött hogy az ember hasából látszik ki 2 centi vagy a derék-csípő közötti részből.
2014. júl. 3. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Képet?:)
2014. júl. 7. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A haspóló nem lapos hasra van kitalálva? :)
2014. aug. 23. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Annyira nem rossz, mint azt először elképzeltem, "haspóló" hallatán vmi ilyesmi ugrott be: [link]

Viszont egy elegánsabb szabásúval már nem annyira gáz, de csak ha megvan hozzá az alakod: [link]

[link]

Ha pocakod van, eszedbe ne jusson így felöltözni!

2014. aug. 23. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!