Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit gondolsz arról a nőröl...

Mit gondolsz arról a nőröl aki rövidnadrágban strandol? Nagyon ciki?

Figyelt kérdés
Persze bikini melltartójával.Nagyon feszengek bugyiban.De ha rövid nadrág van rajtam ,úgy érzem nem illek oda... 25L 80kg :((((

2014. júl. 4. 08:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
én miután lefogytam,rövidnadrágban strandoltam.nagyon narancsbőrös a popsim.nyugodtam strandolj abba
2014. júl. 4. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Fura.

De vannak már olyan bikinik, amiknek olyan nagyobb, nadrágszerű alsójuk van. Az jó lenne. De egy sima rövidnadrág fura. Szerintem egyébként ne feszengj, nagyon sokféle ember van a strandon.

2014. júl. 4. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én is abban szoktam! :)
2014. júl. 4. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
76%

Hát elég fura. Csendben megállapítom, hogy valószínűleg komoly önértékelési gondjai vannak.

Vízben senki nem látja, hogy hogy néz ki a feneked. Ha a felesleged miatt aggódsz, az kisnadrágban is ugyanúgy látszik, ne álltasd magad. De úgyse érdekel senkit, hidd el. Ha a narancsbőr zavar, ne olyan alsót vegyél, ami semmit nem takar, vannak sortos fazonú bikinik is, majdnem olyan, mint egy rövidnadrág, de mégse az, kényelmesebb strandoláshoz szerintem.

A vízből kijövet pedig magadra köthetsz egy strandkendőt, akkor nem egy szál bugyiban vagy, és mégis teljesen strandhoz illő. Bár a parton a sort is oké, de ha vizes bugyira húzod, úgy fogsz kinézni, mint aki bepisilt. :D Viszont a strandröpipályán vagy teniszhez, focihoz jobb választás.

Azt hiszem ez a teljes eszmefuttatás, ami eszembe jutott a témáról. :D Senki nem fog kinézni, nyugi, viszont van alternatíva is bőven. :)

2014. júl. 4. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Mit szólsz egy ilyenhez?

[link]

2014. júl. 4. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne lehetne rövidnadrágban strandolni?

Mindenki abba megy strandra amibe jól érzi magát.(Normál kereten belül persze)

Ha mászkálunk a strandon rajtam is rajtam van ugyanúgy ahogy a vitorlázásnál is.Ettől függetlenül nincsenek önértékelési problémáim és túlsúlyom sincs.Azért veszek fel sortot,mert séta közben nem szeretem ha "becsusszan" oda ahova nem kellene. :)

2014. júl. 4. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez a susogós rövidnaci akkor fura, mert az rádtapad vizesen. Amúgy én úgy szoktam h 1. a vízbe úgyse látja a fenekem senki, 2 ha kimegyek belebújok a rövidnacimba miután megszáradtam, mert én is utálok úgy menni enni, vagy sétálni hogy csúszkál rajtam a bugyi.
2014. júl. 4. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Azt gondolom róla, hogy nem akarja a seggét mutogatni. Miért ne illenél oda? Nem az amszterdami bordélysor az, ahol muszáj kipakolni az árut. Abban legyél, amiben jól érzed magad.
2014. júl. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is abba strandolok. Ez van.
2014. júl. 4. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
A válaszokra megy a zöld. Fura ha strandolok nem látok rövid nacis lányokat.A vizböl kijövet nem jön be sajnos.Mig eljutok a batyumig addig nagyon zavarban vagyok...
2014. júl. 4. 17:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!