Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ti szoktatok otthon melltartót...

Ti szoktatok otthon melltartót viselni? L/20

Figyelt kérdés
Én nem szoktam, csak ha jön valaki, de néha kellemetlenül érzem magam apum előtt meg ha az utcára kinézek és a szomszéd vagy valaki lát. Próbáltam már a sportmelltartót, de az se túl kényelmes.

2014. júl. 4. 19:37
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Hétköznap, amikor hazaérek, nem az az első, hogy leveszem. Amikor megyek tusolni, akkor vetkőzöm le. De ha felkelek pl hétvégén és nem úgy készülődöm, hogy indulnom is kell valahová, akkor eleve nem veszek fel. Az itthoni ruházatomnak tehát nem része. Egyébként kicsi a mellem, A-B.
2014. júl. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Én se szoktam. Csak ha megyek valahová, vagy ha valaki átjön.
2014. júl. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
rajtam mindig van, kivéve alváshoz, nekem úgy kényelmetlen, ha nincs, pedig csak Bsek a melleim.
2014. júl. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Rajtam mindig van, csak alváskor nem.
2014. júl. 4. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Itthon köntöst szeretek hordani, melltartót nem, de csak a párom lát. Persze ha jön valaki, muszáj felöltöznöm.
2014. júl. 5. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy szoktam. Nagy melegben még ruhát sem. A párom imádja :D
2014. júl. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Rajtam itthon is és utcán is mindig van melltartó. Elég nagy melleim vannak, nem szeretek melltartó nélkül lenni.
2014. júl. 6. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Én hordok mert a sportmelltartóban nem érzem kényelmesen magam, csak a normálisban. Éjszakára természetesen nem, de itthon nem szoktam ledobni magamról mert nekem kényelmes és szeretem hordani mert megtaláltam a megfelelőt. :)
2014. júl. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Soha :)
2014. júl. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!