Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen színű alakformáló...

Milyen színű alakformáló fehérnemű a legpraktikusabb? A feketét vagy a világosabbat (nem testszínű de nem is fehér, a kettő között) ajánlanátok? Melyiket tudom felvenni a legtöbb ruhával?

Figyelt kérdés
2014. júl. 4. 22:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én a testszínűbe húzót választanám, mert azt világos ruhákkal, akár fehérrel is fel lehet venni. míg a fekete ezeken átütne.
2014. júl. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi! :)
2014. júl. 4. 22:34
 3/6 A kérdező kommentje:
viszont a szines ruhákat inkább a feketével lehet felvenni..vagy?
2014. júl. 5. 00:00
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem a testszínűt ahhoz is. (1. voltam)

Nekem nem alakformáló ugyan, de van egy ilyen színű varrás nélküli bugyim, amit olyan ruhákhoz veszek fel, amiben átlátszhat, és nagyon bevált.

2014. júl. 5. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ami a legjobban megközelíti a bőröd színét. Színes és fekete ruha alá majdnem mindegy, milyet veszel fel, mert nem üt át.
2014. júl. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 martina_kovacs válasza:

Szia!


Ruha függő, de általában a testszínű az igazi, ez a legáltalánosabb. Fekete ruhákhoz vagy sötét színűekhez a fekete alakformálók is megteszik, kis csipkével és még jobban is mutat :)

[link]

én innen vásárolok, már majdnem mindet felpróbáltam és nagy részüket meg is vettem. Edzem is mellette, de egy kis gyors segítség sosem árt :)

2014. júl. 14. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!