Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek ez a melltartó...

Szerintetek ez a melltartó "nagymamás"?

Figyelt kérdés

Megkaptam a pasimtól hogy a kedvenc melltartóm szerinte nagyis.... ilyen:


[link]


Ez a legkényelmesebb darabom és nagy kosárméretben nincs is olyan hatalmas választék... Tök rosszul esett tőle. Mi a véleményetek?



2014. júl. 4. 00:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem, csak kifinomult ez a halvány szín, a minimális csipkeminta. Nőies.
2014. júl. 4. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem nagyis, hanem nőies.
2014. júl. 4. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy a nagymamája is ilyenben feszít otthon, amikor átmegy hozzá :D


Nem gyakori eset :D de te erről nem tehetsz :D

2014. júl. 4. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
dehogy nagymamás, szerintem nagyon szép az a kis csipke, meg a pántoknál az a masniféleség :)
2014. júl. 4. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
95%

Hát kicsit az. Már abból ítélve, hogy nagymamám is hasonlókat hord és a szárítóra kiakasztva is idősebb korosztálynál láttam ilyet. :D

Persze ruha alá teljesen jó, normális ember amúgy is egyszerű darabokat vesz fel, nem különféle rafinált csipkecsodát, ami hülyén néz ki a póló alatt.

Legyen az "alkalmakra" néhány szexibb, különleges darabod, nem baj, ha nem olyan kényelmes, úgysem sokáig lesz rajtad. :D Akkor a párod is örülni fog. A legtöbb férfit tényleg nem az ilyen darabok indítják be, de nem kell nagyon a lelkedre venni a beszólását, férfi, fogalma sincs a melltartókról, nem tudja, hogy nem kényelmes, a szép darabok viselhetetlenek sokszor, és méretfüggő is a választék. Gondolom te sem vagy képben tökéletesen, hogy melyik alsógatya hol és mennyire vág be, vagy hova kell igazgatni benne a dolgokat. :D

2014. júl. 4. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
46%
Dehogy is,ez nem nagymamás
2014. júl. 4. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szvsz a nagymamák nem hordanak merevítőset. Teljesen jó. Nagy méretben tényleg nehéz színeset találni, webáruházban vannak csak, ott meg nem lehet próbálni.
2014. júl. 4. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Szia mami! :D



Dehogy, teljesen korrekt.

2014. júl. 4. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A pasid eddig ilyen kínai, prolis izéket látott a csajokon, ezért borult ki egy elegánsabb darabről. Gondolom egy olcsó, rikító piros, igénytelenül átlátszó darab jobban tetszene neki... Hát én a helyedben megmondanám, hogy semmi gond, többet akkor nem veszem fel, de akkor most húzzon el szépen a Triumhba, ez és ez a méretem, akkor vagy 2 melltartó-bugyi szettet hozzon szépen nekem, olyat válasszon ami neki tetszik xd
2014. júl. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Így felhasználói oldalról nézve...hétköznapra tuti. Gáznak nem mondanám, de az ember párját lenyűgözni kicsit kevés. Ugyebár nagy kosárméretben az 1 cm vastag pánt az minimum, meg hát máshogy néz ki mint azon a kb. 80 C-Ds csajon azon a képen. Maga az anyag meg hát olyan semmilyen.


Nekem is nagyobbacska van, 75 Fes, és mondjik ki, van ettől szebbem...turiból. De legalább jól néz ki és tart is.

2014. júl. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!