Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a véleményetek a mai...

Mi a véleményetek a mai hosszított felsőkről?

Figyelt kérdés
Azokra gondolok amit minden 2. lány hord, vagy hátul vagy oldalt hosszú és feliratos.
2014. júl. 7. 12:07
 1/8 anonim ***** válasza:
69%
Engem nem zavar ha vki olyat hord, rengeteg van a boltokba. Én nekem nem kéne. Valamiért nem az én stílusom.
2014. júl. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
olyan aluljárós hatást kelt bennem :/
2014. júl. 7. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Fel nem venném, amit néztem is óriási és nagyon lötyög rajtam mindenhol, meg másképp se tetszik, csak kiváncsiságból próbáltam fel. De nekem nyolc, hogy ki hordja és ki nem, nem szólok bele.
2014. júl. 7. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
88%
Én szeretem őket. Számomra sokkal kényelmesebb mint a passzos felsők.
2014. júl. 7. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Aluljárós, nagyon találó :). Akkor a legjobb ha a nő olyan szép nagy darab, hogy még ezt a hatalmas felsőt is csurig megtölti :s.
2014. júl. 7. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
87%

A második és az ötödik válaszoló tökéletesen megfogalmazta azt, amit én is gondolok.


Szeretem a bővebb, hosszított felsőket, például az ilyesmiket:


[link]


[link]



De az ilyenektől (gyanítom, erre gondolt a kérdező) egyszerűen ráz a hideg:


[link]


És tudom, hogy nem szabad ilyet gondolni és magamról állítok ki szegénységi bizonyítványt, de nem tehetek róla: ha ilyen "Hódi Pamela felsőben" látok meg valakit, nem tudok nem arra gondolni, hogy az illető, aki viseli, butácska, alulművelt és igen, kissé igénytelen.

Igen, mindezt egy ruha miatt.

Tudom, rossz ember, aki ilyesmik miatt ítél.

De nem, nem tudok másra gondolni, ellenszenvet vált ki belőlem ez a divat.

:(

2014. júl. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem fura, hogy ez a ruha egyáltalán divatba jött, mivel szerintem cigányos... És én is azt tapasztalom, hogy a legkövérebb lányok húzzák fel ezt az előnytelen darabot.
2014. júl. 7. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, ment a zöld kéz. :D

15:06 igen, arra a Pamelásra gondoltam, egyébként nekem se tetszik és tényleg cigányos.

2014. júl. 7. 17:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!