Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ha egy kicsit teltebb az...

Ha egy kicsit teltebb az alakom akkor az baj ha két részes fürdőruhat veszek fel? :s

Figyelt kérdés

Csak mert ugye 166 cm és 64 kg vagyok és 13 éves..

De igazából eddig senki nem mondott volna 52 kilónál többnek. És a combjaim se érnek össze csak félek két részes bikinit felvenni:( Szerintetek ez soknak számít? Vagy nehéz csontozatú vagyok:(? Kérlek segítsetek:c


2014. júl. 8. 20:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Túl sok az aggodalom! Nem vagy kövér, és nem vagy az a korosztály, akit nagyon bámulni akarna bárki is majd, beleértve a sajátját. Pontosabban a te korosztályod gyakran mond olyasmit, amit később megbán. Nem érdemes nagyon mellre szívni.
2014. júl. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nyugodtan vegyél fel 2 részes fürdőrucit. Normális testalkatod lehet.
2014. júl. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ki mondott 52 kilónak? Ha csak olyanok akiknek fogalmuk sincs a méretekről, akkor ez nem annyira mérvadó. 64 kiló ebben a korban a normális felső határa kb.


Természetesen akármilyen fürdőruhát felvehetsz, olyat vegyél ami a te alakodon jól áll, amiben jól érzed magad.

2014. júl. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

170 cm vagyok, 69 kiló és büszkén parádéztam osztálykiránduláson a cuki kis bikinimben, pedig az én combjaim aztán összeérnek (egyébként ez genetika, nem vékonyság kérdése) :D De december óta 10 kilót fogytam, és kényelmesen éreztem magam a bikiniben.

Nem számítasz kövérnek, ne aggódj és vedd fel bátran a kétrészest.

2014. júl. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!