Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A farmershort fekete nejlonhar...

A farmershort fekete nejlonharisnyával nem tinilányos egy kicsit?

Figyelt kérdés
Mert ez eléggé feltűnő mostanában, na persze nem ilyen hőségben. Ez a nőknél egy újfajta divat, ami most kezd kialakulni?Nem szoknyával illik a harisnyát viselni? Tőlem mindenki azt hord amit akar, csak kíváncsivárom tett a dolog.

2014. júl. 9. 06:33
 1/3 anonim ***** válasza:
véleményem szerint undorító a tinik körében is. Shorthoz minek harisnya? Olyan r..ancos. Szoknyával illik harisnyát viselni. Bár nyáron nem a legjobb a nejlon harisnya...
2014. júl. 9. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
20 fok felett inkább röhejes, mint kislányos. Én tavasszal és ősszel szoktam short alá harisnyát venni, de az sem nejlon, hanem a vastag, belül bélelt harisnya. Amikor már meleg van, nem veszek a short alá semmit.
2014. júl. 9. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Tinilányos de nőies is lehet ha megfelelő színekkel dolgozunk és normálisan,ízlésesen húzzuk magunkra.

Bár a farmershortot nem,inkább tél végén,ősszel és hasonló átmeneti időszakokban szoktam egy nőiesebb,nem farmerből készült és nem annyira feszülős rövidnadrágot felvenni egy hozzá illő nőiesebb és vastagabb harisnyával.

Egy hosszabb és karcsúsítottabb kabátot szoktam rá venni,nem az a célom, hogy megnézzenek,csak egyszerűen ha unom már a hosszúnadrágot akkor így oldom meg:)

2014. júl. 9. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!