Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ti rendelnetek konfekció...

Ti rendelnetek konfekció méretes fürdőruhát? Méreteim lent!

Figyelt kérdés

Tehát: S, M, L/36,38,40

Mell alatti: 75

Mellbőség: 89

Csípő: 84

Derék: 63

Hol találok hozzá valami táblázatot?


2014. júl. 9. 16:15
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem: 172 cm és 54 kg vagyok kb.
2014. júl. 9. 16:18
 2/13 anonim ***** válasza:
35%
xs
2014. júl. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ha neked mindegyik méreted egy azon méretnek felel meg (tehát S/M/L), akkor rendelhetsz. Én azért nem szoktam így vásárolni, mert nem azonos méretű a mellem és a csípőm, így én kénytelen vagyok külön-külön venni felsőt és alsót.
2014. júl. 9. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

3-as: nem csak ez okoz problémát, hanem a B-től eltérő kosárméret is.


Kérdező: a csípőd nagyon keskeny, XS-es ahogy az első válaszoló írja, de felsőből meg M-es kell.

2014. júl. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
minek kéne M-es felülre neki egy 75A, max 75B-s mérethez? bőven elég neki az XS
2014. júl. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
2014. júl. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Sokban függ attól, milyen típusú fürdőruhát akarsz venni és honnan. (általában van az oldalon táblázat segítségként, azt keresd meg, mert nem mindig európai méretezés szerint vannak címkézve)

Egybe részesből egy M-es biztos jó. Egy mindenhol kötős bikininél leginkább a mellméret dönt, míg egy csattos felsőrészes esetében szerintem két külön méretre lenne szükséged.

2014. júl. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

5. válaszoló: Az internet szerint lehet, hogy te A kosarat számoltál neki, de a valóságban ez nem biztos, hogy úgy van.

Nekem kisebb a mellkörfogat és a mellalatti különbség mint a kérdezőnél, de mégis előfordul, hogy c kosárra van szükség (általában B vagyok, A utoljára kiskamaszként volt jó rám)

2014. júl. 9. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Rendeltem már, a mellméretem megegyezik a tiéddel, erre nagyon nagy lett a 38-as, viszont a csípőm jóval szélesebb, arra pont jó a 38-as alsó.
2014. júl. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Gondoltam, én is hogy a mellem miatt kell a 38. Bandeau bikinit szeretnék. Akkor marad a 36-os.
2014. júl. 9. 19:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!