Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Srácok szerintetek mi a...

Srácok szerintetek mi a legszexibb/legvonzóbb ruha amit egy nő viselhet? (nem fehérnemű! )

Figyelt kérdés
úgy értem, sok nő szerint a férfiak öltönyben a legvonzóbbak. a nőknél is van ilyen ruha?

2014. júl. 10. 17:47
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
84%
A fűző. Nem a fehérmenű, hanem a rendes, amit utcára is fel lehet venni.
2014. júl. 10. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
0%
Ez mindenkinél más vagy nem azonos, nekem igazából nem fontos a ruha,hogy milyen, persze az igénytelenség taszít, de a harisnya ami fehérnemű tudom az tetszik és a bőrlatexes vagy bőrnadrágos nők.
2014. júl. 10. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
29%
Tudod ezt nöje válogatja. Van akinek a nagykabát csuklyával. (Kánikulában is!!!)
2014. júl. 10. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 WheneverYouWant ***** válasza:
76%

PL az ehhez hasonló stílusos bőrdzsekka: [link]

vagy a full bőr egyberuha... ezek nagyon bejönnek...

Nem hiszem azt sem hogy minden nő úgy gondolná hogy a férfiak öltönyben a legszexibbek. Ugyanakkor nemhiszem hogy ebből akár a férfiak nagy százalékánál bejövős ruhát meg tudnád találni.

Éjjeli rucik/fűzők is nagyon tetszenek...

2014. júl. 10. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 WheneverYouWant ***** válasza:
38%

Vagy mondjuk itt van megint egy példa ami nem teszi egyértelművé a válasz lehetőségét: [link]

Ennek a vad tekintetű lánynak nagyon jól áll ez a bőrdzseki de valószínűleg más lányon nem állna ennyire jól.

2014. júl. 10. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

-tapadós csőgatya+atléta trikó

-rövidnadrág+atléta trikó

-szoknya+top

2014. júl. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
86%

ott már nagy a baj, ahol ez a kérdés felmerül :)

-általában a 15-20 évesek a legnagyobb divatmájerek ami a gyengébbik nemet illeti...figyeld meg hogyan öltözködnek

2014. júl. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
33%

[link]


Ilyenek.De hogy ne legyek ennyire szélsőséges,cicanadrág szűk fazon felsővel és szolid magassarkúval.

2014. júl. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
58%
Úgy néz ki, csak a nők szerint gáz a cicanadrág, feszülős felsővel...:D
2014. júl. 10. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

koszi az eddigi valaszokat:)


csak nem ertem, miert van ott baj, ha ez a kerdes felmerul? nem tudhatom a valaszt?

2014. júl. 11. 08:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!