Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen egy szép egyrészes...

Milyen egy szép egyrészes fürdőruha egy fiatalon? 17/L

Figyelt kérdés
Nincs takargatnivalóm,vékony vagyok kis mellekkel.

2014. júl. 11. 19:32
 1/10 anonim ***** válasza:
65%
2014. júl. 11. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Amúgy véleményre gondoltam :D
2014. júl. 11. 19:40
 3/10 anonim ***** válasza:
38%
Tökéletesen a kérdésed értelméhez mérten válaszolt az első válaszoló.
2014. júl. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
57%
Nekem is tetszenek az egyrészesek, de nem hordok. Vékony vagyok, nincs mit eltakarni. Nem is strandra, hanem wellnessbe akartam fürdőruhát húzni, de minden ismerősöm azt mondta, hogy az öreglányos. Remélem, azért egyszer majd újra divat lesz az egyrészes is :)
2014. júl. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
61%

[link]

Én nem hinném,hogy az összes 70 éves ilyet hord.És wellnesbe tökéletes az egyrészes.

2014. júl. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
71%

Szerintem nagyon is szép tud lenni. Én vékony, jó alakú lány vagyok, és vannak divatos egybe részesek meg nekem a trikinik is nagyon tetszenek, van nekem abból is vagy 2 de leginkább egybe részest hordok. Abból pánt nélkülit, meg egy olyat amit a nyakánál kell megkötni.


Nekem annyiból tetszik hogy nem kell folyton igazgatni a bugyit úgy mint a bikininél, nem szoktam napozni, nem szeretek, meg a bőröm érzékeny is. Ha olyan strandra megyünk a barátommal, vagy a családdal ahol nagyon nincs árnyék és nagyon erősen tűz a nap, akkor beszoktam vállalni a hosszú ujjú garbós nyakú tornadresszt. Nem szeretem igazán de az legalább takarja a vállaimat mert az a legérzékenyebb, pedig nem vagyok fehér bőrű csak régen még 4 éve volt egy durva leégésem és egyszer nagyon forró víz is érte ami végett nagyon durván nézett ki a vállam és az orvosok javasolták hogy dresszt viseljek. Próbáltam már fürdőzésre alkalmas felsőket is de nem igazán szerettem őket a bikinim bugyija miatt mert folyton lecsúszik ha túl szorosan kötöm meg akkor meglátszik a csík és viszketni szokott amitől kiütéses lesz. Ezért maradtam a dressznél és az egybe részeseknél.


A barátommal sokat járunk el fedett strandokra is leginkább úszni, vagy csak ki kapcsolódni akkor jó a pánt nélküli is.


De az egyik barátnőm is egybe részest hord, nem azt a hagyományost hanem divatosat és neki nagyon jól áll.


Egy husisabb lány ismerősöm meg tankinit hord.

2014. júl. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
62%

Én szoktam ilyet hordani, eddig kb mindenkinek tetszett, nagyon sokan megdicsérték.

Persze arra készülj fel, hogy ez "meglepő", és lehet, hogy először megbámulnak, mert kilógsz a sorból, de egy szép alakon egy modern darab nagyon jól tud kinézni (+szinte esélytelen villantani benne, és az úszás is kényelmesebb)

2014. júl. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
75%

Nekem tetszenek, én is vékony vagyok kis mellekkel. Évek óta nem volt rajtam fürdőruha, de ha megyek strandra, az egybe részes lesz, mert én nem szeretem a hasamat mutogatni, meg ezek jobban is tetszenek

L22

2014. júl. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
51%
Most őszintén nem értem, miért lettem lepontozva:D
2014. júl. 11. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
68%
Nem csak az hord egyrészeset, aknek takargatnivalója van...szép és hordjad bátran, ha abban érzed jól magad.
2014. júl. 11. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!