Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek szép a topszerű...

PorosAnnaBoglárka kérdése:

Szerintetek szép a topszerű bikinifelső? Tehát nem olyan háromszög alakú, hanem egy széles téglalap, ami a hátamnál vékony.

Figyelt kérdés

2014. máj. 28. 20:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy kin.
2014. máj. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ha valakinek jól áll akkor jó.
2014. máj. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Csak kis melleken áll jól, amik rendesen a helyükön állnak.


Én például imádnám, nekem nagyon tetszik, de olyan fürdőruhát kell hordanom, aminek pántja van. Túl nagy hozzá a mellem.

2014. máj. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

nőietlen szemét szerintem

kifejezetten lapos csajokon áll jól, de őket meg nem nézem meg, mert szeretem ha van melle meg feneke az illetőnek

2014. máj. 28. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Úgy hívják, hogy bandeau bikini felső. És nagyon (tehát tényleg) kicsi mellen, az se áll jól (AA-n például).
2014. máj. 28. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nekem tetszik, mivel a push upos sztenderd bikinik nekem nagyon melltartó hatásúak (a háromszöges meg nem áll jól nekem) 75A a melltartóméretem (tehát kicsi a mellem) de ilyet próbáltam és még azt a keveset is eltünteti ami van (ráadásul, mivel nem vagyok vékony, hanem inkább átlagos, széles vállaimat is csak kiemeli) de a soványabb lányokon, akiknek amúgy is kis mellük van, szerintem jól tud állni nagyon :)
2014. máj. 29. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

igen, nekem tetszik, azért nem venném fel, mert félnék, hogy lecsúszik, lehet rá pántot rakni, szerintem nem csak kicsi mellen áll jól, hanem olyan közepesen is

[link]

2014. máj. 29. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!