Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit gondolnak a pasik a...

Mit gondolnak a pasik a kivágott felsőről?

Figyelt kérdés
Elég nagy a mellem . És van néhány kivágott felős. Bulizáshoz szoktam felvenni. De mit gondolnak erről a pasik? Nem néznek könnyű vérűnek?
2010. jan. 7. 23:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha ízlésesen "rakod ki" a dekoltázsodat, és nem kihívóan, vagy ízléstelenül, akkor tetszik nekik!
2010. jan. 7. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is nagy mellem van (85D), és amíg meg nem ismertem a párom olyan felsőkbe jártam amiben rendesen ki volt rakva a mellem. Azóta felvilágosított, hogy sokkal jobb és izlésesebb az a felső ami nem annyira kivágott, mert az sejtet valamit, és a pasim/k szerint sokkal szexibb, mint ha totál ki van rakva. Azóta nem is hordok olyan felsőket.:)És nem mindegy, hogy azt gondolják, hogy húú de megk*rnám, vagy de izlésesen van felöltözve.

Röviden: A kevesebb, "néha" TÖBB! 22/L

2010. jan. 8. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ja sztem a 2.nak van igaza
2010. jan. 9. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
felvehetsz nyugodtan kivágott felsőket, de én jobban kedvelném a nem annyira mutogatós felsőket mert ha nagy melled van és mondjuk a csajom lennél akkor úgyis tudnám h nagy melled van!!:) 19/F
2010. jan. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!