Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol tudnék venni olyan miniszo...

Hol tudnék venni olyan miniszoknyát ami nagyon-nagyon rövid? (övszoknya) //lentebb link//

Figyelt kérdés

[link] (rózsaszín ruhás)


[link]


Ennyire minire gondoltam, csak nem ruha, hanem miniszoknya kellene. Farmer lenne a legjobb(ha nem az az se baj), és ami a legfontosabb, csípő lenne. Utálok mindent ami csípő fölött van. Ha valaki tud ilyet az írjon :) Köszi előre is (L)


2010. jan. 7. 23:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
76%

Tegyél fel egy széles övet oszt Jó napot !

Igaz egy kicsit kevesebbet takar, de kicsire nem adunk.

2010. jan. 8. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ázsia center, ott vannak ilyen szex-boltok, ahol fehérneműket lehet kapni, én ott láttam már ilyen "forrónadrágokat" is és ilyen hasonló szoknyát. De ilyen hasonló bolt a Westend-be is van, ott van egy táncosruha-szerűség bolt, ahol nagyon érdekes ruhákat lehet kapni, ott is nézelődj.
2010. jan. 8. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
77%
Angol turi, ebay, vatera, teszvesz.
2010. jan. 8. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

01:24. Köszi a tippet. -_-" Az ilyen válaszokkal mellőzzenek.

___________________________


Másik két válaszolónak köszönöm szépen :)

(2.-tól kérdezném, hogy abban a táncos üzletben van farmer? Vagy annyira nem lested meg?:D Amúgy tudom hol van. Az X-it-tel majdnem szembe.) Köszi még1X

2010. jan. 8. 13:32
 5/11 anonim ***** válasza:
60%
De vagány vagy!:) Fel mernéd venni? Hova? Hú ez komoly az első linkes nagyon bejön,na de ehhez azért kell hogy vér legyen a pucádban:D Bocsi segíteni nem biztos,hogy tudok (de jól elgondolkodtattál:>) tavaly Én a Jeans Clubban láttam elég rövid farmerszoknyákat.
2010. jan. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Mayo chix-ben találsz farmer szoknyát(fehér, fekete, kék farmer) És durván rövidek. Régen és is sokat hordam ilyeneket, m már nem hordok farmert.
2010. jan. 8. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

13:44 -> Hát felmerem venni. :D Inkább csak buliba venném fel, vagy ha barátommal mennénk valahova. Neki nagyon bejön ez az övszoknya meg nekem is nagyon tetszik. Igaz biztos nagyon féltene ha abba szaladgálnék :D

Suliba egyátalán nem venném fel :S Nem oda való.

_____________________


15:38 -> A Mayo Chix a kedvenc márkám, de már rég nem voltam vásárolni ott (sőt egyátlán sehol) Amióta van barátom inkább vele vagyok. :) Köszönöm szépen (L)

2010. jan. 8. 15:52
 8/11 A kérdező kommentje:
Szeretném megmutatni a lábam. 5 évig kézilabdáztam és szép formásak. Amúgy meg vehetnél egy kis illemleckét. Ha nem tudsz normális választ írnim inkább fulladj meg a válaszodba. Ja, és még valami. Nagyon tisztába lehetsz a qrva szó jelentésével, ha már egyből, egy miniszoknyáról (amit még ráadásul meg sem vettem :D) egyből eldöntötted hogy egy idióta p*csa vagyok. Hát gratulálok. Értelem megvan. Kicsit se vagy előítéletes. Amúgy nem pénzért csinálom XDDDD és nem is fogom. SOHA!!! Undorítónak és mocskosnak tartom. Boldog vagyok a barátommal :) és nagyon SZERETEM és ő is engem, még ha szerinted egy idióta p*csa vagyok.
2010. jan. 8. 18:21
 9/11 anonim ***** válasza:
Ja a legegyszerűbb ha veszel egy normál farmerszoknyát és levágod az alját, végighúzgálod az olló élét az alján és szép lesz, de el is varrhatod ha van varrógéped. Igazán nem nehéz az se.
2010. jan. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

20:48

Semmi baj.

_____

Utolsónak:

Köszönöm szépen. :) Anyum varrónő, de nem nagyon akar belemenni -_-" mert nem akarja h kint legyen a fenekem. Csak nem érti meg, hogy nem lesz kint és nem hajolva fogok sétálni az utcán :D vagy hajolva fogok táncolni a buliban:D

2010. jan. 8. 22:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!