Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hamisított air max nek mik a...

Hamisított air max nek mik a hátrányai?

Figyelt kérdés
Van egy ismerősöm aki 18-20 ért tud airmax et szerezni. Őis vett, es nemvolt vele semmi baja. Elvileg eredeti de kétlem ennyi pénzért túl olcsó lenne. Egésségemre káros lehet? Ha hamisítvány akkor tönkre teheti a lábamat?

2014. júl. 14. 02:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%
Hát szerintem ennyi pénzért inkább lopott mint hamisított.
2014. júl. 14. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
köszönöm, hát én ezt nemtudom. Igazából az érdekelne, hogy a lábam egéssége rámehet e?
2014. júl. 14. 09:23
 3/11 szeretemnagyon ***** válasza:
41%

nyugodjmeg nem

annyiigazábol hogy maximum ha hamisított nem tölti bea cipőazt alégpárna szerepét:)

és akkor egysimacipővégülis

amiairmax-neknézki

2014. júl. 14. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

"Hát szerintem ennyi pénzért inkább lopott mint hamisított.

"


Az eredetiseget nem ar alapjan allapitjuk meg. Siman elkerhetnek egy 5000-es hamisitvanyert 20-at, es vannak eszlenyek, akik ki is fizetik.


Kerdezo, egeszsegre kulonosebben nem karos, esetleg ha hosszabb tavon sportolnal vele (tobb ev), akkor megerezned a labaidon, meg ugye hamarabb tonkremenne.

2014. júl. 14. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
hamarabb tönkre fog menni, az biztos
2014. júl. 14. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Aliexpresszről rendeli gondolom, Kínai hamisítvány. Rosszabb minőség, lehet, h büdösödni fog benne a lábad, de mivel nem sportolni fogsz benne gondolom, így nem túl káros, szerintem.
2014. júl. 14. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Mennek a zöld kezek értük. Nem, nem sportolni szeretnék benne, utcára kellene, mellette van még egy conversem is, abba raktam bőr betétet így nem büdösödik a lábam.

#3 hogy értetted hogy sima cipő? nem lesz meg az emelés benne? vagy hogy értetted?

2014. júl. 14. 21:36
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem 20.000 forintert vegyel ebben az arkategoriaban egy eredeti cipot vagy vard meg amig lesz penzed egy EREDETI Air Max re. Szerintem a hamisitvany egy fel evig nem fogja birni, nekem eredeti van ami lassan ket eves lesz es meg most is olyan mintha fel eves lenne. Most akarok majd ujat venni.


Egy Air Max tulaj

2014. júl. 14. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Az a helyzet, hogy 15 vagyok, de folyamatosan növök/az utobbi időben elég gyorsan/ és ezért nem akarok még 40 ezerért cipőt venni, mert úgyis kinövöm egy év alatt(most kell 44 es :D) De köszi, ment a zöldkéz!
2014. júl. 15. 09:31
 10/11 anonim ***** válasza:

Természetesen megértem, ha 15 évesen nincs ennyi pénzed, viszont azt megsúgom, hogy már nem fog tovább nőni a lábad :)

Egyébként több millióan járnak egész életükben kínai/hamis cipőkben, és semmi baja a lábuknak, szóval emiatt nem hiszem, hogy aggódnod kellene.

2014. júl. 15. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!