Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan mondjam meg az anyósomn...

Hogyan mondjam meg az anyósomnak hogy ne vegyen több ruhát a férjemnek?

Figyelt kérdés
Alapvetően nem vagyunk rosszban, ezért nem szeretném ha emiatt megsértődne. De nagyon idegesit hogy kb 2 hetente vesz a páromnak valami ruhát ami ráadásul olyan béna hogy húsz éve kiment a divatból. A férjemet meg nem érdekli, ő felveszi mert nem foglalkozik az divattal. Én meg igen, és ha együtt vagyunk el se hiszik hogy egymáshoz tartozunk. És mikor én akarok neki venni valamit leállit hogy annyi cucca van, minek. Már próbáltam trükkökhöz folyamodni hogy eldugtam, kidobtam a ruhát, de ez már nem jön be mert rájött. És az anyósom továbbra is csak veszi, veszi, minket meg meg sem kérdez. Azt már mondtam neki hogy ne vegyen többet mert tele van a szekrény, de őt nem érdekli, nem tudom mit tehetnék még.
2010. jan. 8. 12:00
 1/8 anonim ***** válasza:
42%

Ha a férjedet nem érdekli, akkor téged miért érdekel hogy divatos -e a ruha? Elárulom, a férfiak nagy része nem a divatosságot, hanem a célszerűséget nézi. Ha az adott ruha kényelmes neki, akkor marhára nem érdekli, hogy divatos-e. (Ahogy engem sem). A férj különben sem öltözékkiegészítő, hanem az életed párja, így ne akard szegényt a saját ízlésedhez formálni. Ezt velem is megpróbálta eljátszani a párom -nem hagytam.

Annak meg inkább örülni kellene, hogy az anyósod továbbra is ruházza a fiát -ennyivel kevesebb a költség.

2010. jan. 8. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg bevethetnéd azt, hogy elkíséred az anyósodat egyszer-egyszer ruhát venni, és véleményeznéd azt, amit ő választana neki. Ha nem tetszik neked, mondd, hogy nem állna jól neki, vagy nem szereti az ilyet, stb. Együtt válasszatok ruhát a férjednek, így mindenkinek igaza lesz :)
2010. jan. 8. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
mondd meg neki, hogy a gyereknek vegyen ruhát.
2010. jan. 8. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Jót nevettem ezen,hogy: "el sem hiszik hogy egymáshoz tartozunk":)! Ez jó,akkor gondolom azokat a ruhákat. Azért annyira jóba nem vagy te az anyósoddal ha jól sejtem!?:) De hát ez szerintem is durva:) Mi lenne,ha amikor együtt mentek valahova te raknád ki a ruháit? Meg ha venni akarsz neki ne közöld és akkor nem tud leállítani,vegyél csak valami jó akcióban aztán meséld el hogy ezt nem lehetett volna annyiért otthagyni... Aztán csak felveszi,mert ahogy látom az újakat hordja.
2010. jan. 8. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Én örülnék, ha venne anyósom a páromnak ruhát...

A barátomat sem annyira a trend érdekli, hanem a kényelme, praktikusság, egyedül a nadrág az, amiből nehéz a kedvében járni, mert csak a Levi's 507 fazont viseli, semmi mást.


Ha a párodnak tetszenek a cuccok, vagy hordja, akkor téged se érdekeljen. Amíg nem úgy néz ki, mint a hajléktalan a Blaháról, addig ne zavarjon.


Igaza van az előttem szólónak, a férjed nem egy cuki táska vagy topánka, aminek passzolnia kell a rucidhoz, hanem a társad, akit szeretsz szőröstül bőröstül, divatosan és kevésbé szép ruhában is...

2010. jan. 8. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Igazatok van, nem öltözékkiegészitő a férjem. :-) De amilyen ruhákat kap az messze van a jó izléstől. És szerintem egy nős embert már ne az anyja öltöztesse hanem a felesége (vagy saját maga). Lehet hogy ez zavar a legjobban.

13.22-es igazad van, mostanában én is próbálok titokba vásárolni neki.

2010. jan. 8. 13:55
 7/8 anonim ***** válasza:
87%

Akkor borítsd ki a szekrényét, válogasd ki a szörnyű cuccokat, és tedd fel eladni a teszvesz.hu-ra. Közben meg kezd el feltöltögetni a szekrényét, neked is tetsző darabokkal.


Anyósoddal meg közöld, hogy ezentúl a gyerekeknek vehet édibédi cuccokat és ha segíteni akar, akkor inkább ésszerű dolgokat vegyen nektek, amikre szükségetek is van.

2010. jan. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
a férjed felnőtt ember, csak el tudja dönteni mit vesz fel és mit nem. legalábbis egy érett önálló férfi igen. ne akarj te sem az anyukája lenni.
2010. jan. 8. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!