Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit jelent az ha közönséges...

Mit jelent az ha közönséges (ruhára értve)?

Figyelt kérdés
Rengeteg válaszoló használja, itt különféle ruhákra
2014. júl. 14. 19:23
 1/9 anonim ***** válasza:

Számomra közönséges ruha ízléstelen sokat mutató ,"r.bancos" ami nem utcára való.

Gondolok, a párducmintás ruhákra, a hasat villantó toppokra,átlátszó ruhákra, vagy a feneket nem takaró cicanadrágra.

2014. júl. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Esküvői ruhánál (vendégként) kérdéseknél is láttam annál se értettem de a hasvillantás fenékkint a leggingsből mert rövid felsővel veszem fel az gusztustalan
2014. júl. 14. 19:32
 3/9 anonim ***** válasza:

Esküvőinél a segget éppen takaró szoknya és a kint a bögy.

(menyasszonynál esetleg az elől lábat/combot villantós)

2014. júl. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
és a térdig érő ruhánál?
2014. júl. 14. 19:46
 5/9 anonim ***** válasza:

Közönséges lehet attól is egy ruha, hogy az illető nem veszi figyelembe, mi az (és mekkora méret!), ami az alakjához illik, milyen eseményre megy, milyen emberek közé és mi az elsődleges célja.

Egy egyszerű fekete póló is elérheti a közönséges hatást, ha az méretben nem megfelelő.

Nézd csak:


[link]


[link]

2014. júl. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Az utolsó borzasztó...

http://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__oltozkodes__..

ennél a ruha?


[link]


vagy pedig ez?


huh linkelhetnék innen rengeteget

2014. júl. 14. 20:03
 7/9 anonim ***** válasza:

Ez pedig nem közönséges. Max csiricsáré az öv, de anélkül simán jó.

Szóval nem értem.

2014. júl. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséged, akkor már így jobban átlátom a közönségest: ami akkor ízléstelen nem alkalomhoz illő stb stb
2014. júl. 14. 20:20
 9/9 anonim ***** válasza:

Az a helyzet, hogy ezen az oldalon majdnem mindenre azt mondjak, hogy ocsmany, kozonseges.

En is tobbszor tettem ki kerdest, es mindent lerondaztak, mindre azt mondtak, hogy ocsmany, amikor pedig felvettem sokan csak amultak, hogy milyen gyonyoru.

Szov kozonseges itt az, ami nem olyan, mint egy apacaruha. Ami picit szexibb, arra itt rogton azt mondjak, hogy kozonseges...

2014. júl. 16. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!