Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek divatos vagy...

Szerintetek divatos vagy örömlányos ha valaki cicanadrágot hord?

Figyelt kérdés
tegyük fel jó alakja van a lánynak, csajnak

2014. júl. 15. 20:48
 1/10 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem csak magamutogatás, és ízléstelen viselet.
2014. júl. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%
Tudni kell hordani.Hosszú felsővel nekem tetszik.Rövid felsővel viszont nagyon gáz,mivel a cicanadrág az harisnyaként funkcionálna eredetileg.
2014. júl. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
89%

Mindegy, hogy jó alakja van-e az adott lánynak, aki hordja, a cicanadrágot tunikával, hosszabb felsővel vagy magyon mini szoknyával kéne hordani, erre lett kitalálva, hisz' csak egy vastagabb lábfej nélküli harisnya, ami különböző anyagokból készülhet.

Ha rövid felsővel hordja valaki, úgy, hogy azt hiszi a cicagagya rendes nadrág, az mindenképpen nevetséges, alaktól függetlenül.

2014. júl. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
89%
Divatos csak akkor, ha ahogy az előttem levők írták, tunikával, rövidebb szoknyával/ruhával van párosítva. Szerintem senki sem kiváncsi bármilyen jó alakú csaj fenekére/alsóneműjére...
2014. júl. 15. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
83%
Hosszabb felsovel jol nez ki, roviddel szerintem izlestelen.
2014. júl. 16. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Én soha nem támogattam azokat akik cicanadrágot hordanak,főleg akkor nem,ha rövid pólóval és ráadásul az illetőnek nincs is jó alakja. Elég gusztustalan tud lenni ha valakinek látni lehet mindenét a cicanadrágon át.. Én maximum csak hosszú pólóval vagy tunikával venném fel.
2014. júl. 16. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
92%
Kicsit olyan a kérdésed mint ha te nem érintkeznél a külvilággal.kb minden 5.-ik lány,nő cicanadrágot hord,még a közszereplők körében is népszerű.Akkor ők mind örömlányok? Vagy a feleségem is,aki tisztességes családanya?
2014. júl. 16. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
"Szerintem senki sem kiváncsi bármilyen jó alakú csaj fenekére/alsóneműjére..." Szerinted. :D Nem is a fehérnemű a lényeg.. azt kel letépni. xD
2014. júl. 20. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
56%
gusztustalan???? Te jó ég, mennyi irigy csaj van itt. xD Én fiú vagyok, de nagyon finom látvány az a cicanaci.. csak úgy magában is. :)))
2014. júl. 20. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

hahaha az ízléstelen viseletre gondoltam hogy örömlányos...

nem családanyukákra... -.- egyébként köszönöm a válaszokat igen a rövid felsővel való hordásról érdeklődtem :)

2014. júl. 28. 19:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!