Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Honnan rendeljek Nike Air Max-et?

Honnan rendeljek Nike Air Max-et?

Figyelt kérdés

Kérlek nézzétek meg mind a két oldalt és lenne pár kérdésem. :) [link]

[link]


Itt nem arra vagyok kíváncsi, hogy eredeti vagy nem eredeti, mert tisztában vagyok vele hogy ennyi pénzért nem kapok eredetit. Itt inkább a cipők minőségére gondolok, a szállítási időre és a megbízhatóságra. Ezeket összevéve szerintetek honnan rendeljek cipőt?



2014. júl. 17. 11:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, isten mentsen, hogy lebeszéljelek.

Viszont ha sporthoz veszed, akkor no para, mert futáshoz nekem is ilyen van (neten rendeltem, külföldről).

Viszont ha hétköznapokon akarod hordani, mert divat, akkor eléggé vicces.. Múltkor egy csajszin láttam air maxet akin virágmintás ruha volt. Nem fejtágítás, csak ne állj be ebbe a röhejes sorba. :)

2014. júl. 17. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Facebook: Brand Shopping vagy angel fashion, valamivel olcsóbbak,eredeti nike cipok, jo minoseg. Szerintem meg eggyàltalàn nem röhejes ha nem csak futashoz veszi fel.
2014. júl. 17. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Szerintem ne rendelj erről az oldalról, én 3x próbáltam, elvitték a pénzt de egyszer sem küldtek semmit
2014. júl. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
ebay
2014. aug. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!